Aktualijos

Sėkmė geografijos olimpiadoje

Balandžio 8-9 dienomis nuotoliniu būdu vyko savivaldybių (rajonų/miestų) geografijos olimpiados etapo I ir II turai, kuriame dalyvavo keturi gimnazijos mokiniai. Geriausią rezultatą I ture pasiekė ir galėjo dalyvauti tolimesniame etape  IIIa klasės gimnazistas Vidmantas Trumpius. Vakar sužinojome, kad Vidmantui puikiai sekėsi ir II ture, jis kartu su dar 93 moksleiviais iš 33 savivaldybių įveikė pereinamąjį balą ir pasiekęs 11 rezultatą respublikoje, yra pakviestas dalyvauti  respublikiniame geografijos olimpiados etape, kuris vyks gegužės mėn. viduryje.  Linkime Vidmantui sėkmės.
Ankstesni įrašai


Balandžio 15 d. fizikos pamoka 6a klasės mokiniams vyko netradiciškai. Pamokos tema  „ Žmogaus sveikatai ir veiklai palanki aplinka“labai siejosi su  šiuo laikotarpiu, kai daug  laiko visiems mums  tenka praleisti  uždarose patalpose ir prie kompiuterių.

 

Dėkojame PUG vaikučiams ir 1-4 klasių mokiniams, Mamytėms ir Tėveliams, Broliams ir Sesėms, Mokytojoms, kad dalyvavote projekte „Vaikų Velykėlės 2020“ - šventė mažam ir dideliam!

Balandžio 10 d. muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė mokiniams organizavo virtualų susitikimą - pamoką su žymiu televizijos aktoriumi Arnu Ašmonu. 

Pavasaris. Vienas gražiausių metų laikų. Atbunda gamta, vis dažniau išgirtame paukščių čiulbėjimą, pražysta pirmieji žibučių, snieguolių žiedai.  Pavasaris. Šv. Velykos – Jėzaus Kristaus Prisikėlimo diena. Tai pati didžiausia metų šventė!

Šią savaitę į gimnazijos paštą atskriejo puiki žinia - finansuojamas dar vienas mūsų projektas.