Aktualijos

Šauni tėvelių pagalba

Nuotolinis ugdymas - iššūkis tiek mums, tiek tėvams. Tačiau ši naujovė ne tik kelia jaudulį, bet ir skatina kūrybiškumą ir bendradarbiavimą. Norime pasidžiaugti labai gražia 5a klasės mokinės Justinos mamos Linos iniciatyva. Vietoje „laisvos“ matematikos pamokos mama vaikams  suorganizavo vaizdo pamoką apie kiaušinių marginimą. Argi ne puiki idėja, artėjant Velykoms, pasimokyti naujų marginimo būdų ir raštų. 

Dėkojame poniai Linai už puikią idėją. Esame atviri idėjoms ir pasiūlymams. 
Ankstesni įrašai


Dėl gimnazijoje vykdomo ugdymo nuotoliniu būdu keičiasi ir mokinių nemokamo maitinimo sąlygos. 

Kovo 30 - balandžio 13 dienomis Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija NEDIRBA, mokymas vyksta nuotoliniu būdu.  

Įstaigos direktorės Danutės Janukienės kontaktai tel. 8 699 69049, el. p. viduklesgimnazija@raseiniai.lt.  

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. 2020 m. Vaikų knygos dienos rėmėjas – IBBY Slovėnijos skyrius. Plakatą, o tiksliau – sulankstomą kubą, sukūrė du Hanso Christiano Anderseno premijos nominantai. T

Atėjus pavasariui, taip smagu stebėti už lango bundančią gamtą, sprogstančius medžių lapus bei čiulbančius paukščius. Viskas aplinkui darosi žalia ir gyva. Tačiau augimo procesą galima stebėti ne tik lauke, bet ir savo namuose ant jaukios palangės. „Oliziuko“ gaminimas kartu su vaiku – tai ne tik smagus, bet ir prasmingas laisvalaikio praleidimo būdas.

Mieli mokiniai, šiuo metu gimnazijos biblioteka neaptarnauja skaitytojų. Tačiau Jūs galite skaityti elektronines knygas.