Aktualijos

Pamoka su „DanskeBank“ darbuotoju

Balandžio 20d. IIab klasių nuotolinėse  fizikos pamokose dalyvavo  „DanskeBank“ atstovas, pinigų plovimo prevencijos skyriaus vyr. vadovas D. Sudentas. Banko atstovas mokiniams papasakojo savo sėkmės istoriją, kaip išbandydamas daugelį profesijų  pagaliau  surado savo kelią. Susitikimo metu mokiniai susipažino su banko darbo specifika, darbuotojų darbo  ir poilsio sąlygomis, galimybėmis tobulėti. Pagrindiniai įvardinti kriterijai, norint tapti šio banko darbuotoju: aukštasis išsilavinimas, anglų kalbos žinios, gebėjimas dirbti komandoje bei asmeninis tobulėjimas. Atsakęs į mokiniams iškilusius klausimus, banko atstovas gimnazistams  palinkėjo visada turėti tikslą, suprasti, kodėl jo sieki, užsibrėžti sau, per kiek laiko jį pasieksi ir galbūt  po kelerių metų tapti jo kolegomis. 
Ankstesni įrašai


Balandžio 9 dieną įvyko priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių Velykinių atvirukų virtualus konkursas. Dalyvavo daugelis rajono mokyklų vaikų. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat sukūrė puikius atvirukus, tačiau ne visi jie buvo apdovanoti. 

Balandžio 8-9 dienomis nuotoliniu būdu vyko savivaldybių (rajonų/miestų) geografijos olimpiados etapo I ir II turai, kuriame dalyvavo keturi gimnazijos mokiniai. 

Balandžio 15 d. fizikos pamoka 6a klasės mokiniams vyko netradiciškai. Pamokos tema  „ Žmogaus sveikatai ir veiklai palanki aplinka“labai siejosi su  šiuo laikotarpiu, kai daug  laiko visiems mums  tenka praleisti  uždarose patalpose ir prie kompiuterių.

 

Dėkojame PUG vaikučiams ir 1-4 klasių mokiniams, Mamytėms ir Tėveliams, Broliams ir Sesėms, Mokytojoms, kad dalyvavote projekte „Vaikų Velykėlės 2020“ - šventė mažam ir dideliam!

Balandžio 10 d. muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė mokiniams organizavo virtualų susitikimą - pamoką su žymiu televizijos aktoriumi Arnu Ašmonu.