Aktualijos

Maisto paketai į namus

Dėl gimnazijoje vykdomo ugdymo nuotoliniu būdu keičiasi ir mokinių nemokamo maitinimo sąlygos. Kovo 30 dieną mokinius, gaunančius nemokamą maitinimą, pasiekė maisto paketai. Paketai buvo dalinami penkiose Viduklės ir Paliepių seniūnijos vietovėse, kad tėvams kiltų kuo mažiau rūpesčių dėl jų atsiėmimo. Džiaugiamės, kad kartu su mokiniams maitinimą teikiančios įmonės savininke V. Gailiene pavyko puikai sutarti ir viskas vyko sklandžiai. Taip pat džiaugiamės, kad tėvai sureagavo į prašymą laikytis visų saugumo priemonių, turėjo kaukes, vienkartines pirštines, laikėsi saugaus atstumo. 

Tėvai džiaugiasi gauta parama, mes gražiu bendradarbiavimu su seniūnijų socialiniais dabuotojais. Antrasis maisto paketų dalinimas vyks po Velykų (jeigu bus pratęstas karantinas). 

 
Ankstesni įrašai


Kovo 30 - balandžio 13 dienomis Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija NEDIRBA, mokymas vyksta nuotoliniu būdu.  

Įstaigos direktorės Danutės Janukienės kontaktai tel. 8 699 69049, el. p. viduklesgimnazija@raseiniai.lt.  

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. 2020 m. Vaikų knygos dienos rėmėjas – IBBY Slovėnijos skyrius. Plakatą, o tiksliau – sulankstomą kubą, sukūrė du Hanso Christiano Anderseno premijos nominantai. T

Atėjus pavasariui, taip smagu stebėti už lango bundančią gamtą, sprogstančius medžių lapus bei čiulbančius paukščius. Viskas aplinkui darosi žalia ir gyva. Tačiau augimo procesą galima stebėti ne tik lauke, bet ir savo namuose ant jaukios palangės. „Oliziuko“ gaminimas kartu su vaiku – tai ne tik smagus, bet ir prasmingas laisvalaikio praleidimo būdas.

Mieli mokiniai, šiuo metu gimnazijos biblioteka neaptarnauja skaitytojų. Tačiau Jūs galite skaityti elektronines knygas. 

Vasario mėn. pradžioje naujienlaikraštis „Aš manau“ skelbė konkursą, kuriame reikėjo pasidalinti pamokose taikomais įdomiais metodais temomis apie ES, EP veiklą. Organizatoriai pasidalino metodų rinkiniu „Pažink Europą“, kuris puikiai pritaikytas mokyklai.