Aktualijos

Dar vienas projektas!

Šią savaitę į gimnazijos paštą atskriejo puiki žinia - finansuojamas dar vienas mūsų projektas. Dar sausio mėnesį dailės mokytoja Daura ėmėsi iniciatyvos parengti projekto paraišką  Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis 2020 metais finansuojamų projektų konkursui. Mokytoja užmezgė draugiškus ryšius su Lenkijos Kosow Lacki valstybine mokykla, sutarė dėl temos, bendrų projekto veiklų, jei, sėkmės atveju, parengtas projektas gautų finansavimą. Projekto tikslas – atrasti tautų ir jaunimo bendrystę popiežiaus Jono Pauliaus II šviesoje. Projekto įgyvendinimo laikas - 2020 m. vasara. 

Finasavimas pažadėtas, belieka laukti karantino pabaigos ir planuoti susitikimą su Lenkjos moksleiviais. 

 

 
Ankstesni įrašai


Gimnazijos lauko klasės kiemelis pasipuošė margaspalviais krokais, kurių net 200 vnt. rudenį mokiniai pasodino kartu su technologijų mokytoja. Labai gaila, kad šio grožio negalime pamatyti gyvai, bet pasidžiaukime, kad ir šią idėją pavyko puikiai įgyvendinti. Kiemelis alsuoja gyvybe - žydi krokai, baseine plaukioja žuvytės, šviežius pumpurus skleidžia medeliai. 

Pavasaris už lango, šv.Velykos artėja. Laikas marginti kiaušinius. O koks pavasaris, be Velykinių atvirukų konkurso. Jis šiemet šiek tiek kitoks. Konkursas tapo virtualus. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ vaikai gali sudalyvauti ir tokiame. 

Penktadienį muzikos mokytoja Odeta Radžiūnė 5a  klasės  mokiniams suorganizavo muzikos, dramos ir viešojo kalbėjimo vaizdo pamoką, kurioje dalyvavo žymus operos solistas, aktorius Andrius Apšega.  

Kiečiame PUG vaikučius ir 1-4 klasių mokinius dalyvauti projekte „Vaikų Velykėlės 2020“. 

Nuotolinis ugdymas - iššūkis tiek mums, tiek tėvams. Tačiau ši naujovė ne tik kelia jaudulį, bet ir skatina kūrybiškumą ir bendradarbiavimą.