Aktualijos

Projektas „Augu aktyviai judėdamas“ prasideda!

Projektas „Augu aktyviai judėdamas“, finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kovo 2 dieną pradėjo aktyvias veiklas. Iki šios dienos vyko parengiamieji darbai - žaidimų aikštelės įrangos pirkimas, aikštelės projektų derinimas, „Judručių lygos“ nario pasų maketavimas ir gaminimas.  „Judryčių lygos“ kapitone pradėjusi dirbti mokytoja Elena supažindino 1-4 klasių mokinius ir PUG  vaikus su projekto veiklomis, tikslais, siekiamais rezultatais. Visus vaikus ir mokinius kvietė aktyviai įsijungti į lygos veiklas, siekti įvairių fizinio pajėgumo rodiklių pagerinimo. Kiekvienas lygos veiklose dalyvaujantis gaus „Judručių lygos“ nario pasą, kuriame fiksuos fizinio pajėgumo rezultatus, rekordus. Mokytoja Elena rūpinsis vaikų ir mokinių saugumu, tikslingu fizinių rodiklių gerinimu, motyvavimu. 

Tikimės, kad aktyviai sportuojant, siekiant aukštesnių asmeninių rezultatų, mokiniai stiprės fiziškai, daugiau laiko praleis gryname ore, gerės ne tik jų sveikata, bet ir bendravimo, bendradarbiavimo ir asmeninės komptencijos. 
Ankstesni įrašai


Kovo 6 d. pilietiškumo rytmetys gimnazijoje buvo skirtas mokinių pažinčiai su kaimynine Estijos respublika. 

Jau antri metai kaip 2, 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvauja pasaulio pažinimo olimpiadoje „Mano gaublys“.

Jau  devinti metai iš eilės Lietuvoje organizuojama geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje  dalyvavo 54  gimnazijos 6- IV klasių mokiniai, besidomintys geografija. 

Šiemet pirmą kartą Lietuvoje vyksiančios tarptautinės fizikos olimpiados (IPhO) proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje buvo organizuojama Eksperimentinė fizikos viktorina. 

Atkreipiame švietimo įstaigų ir jų steigėjų dėmesį į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Daugiau informacijos rasite tinklapyje adresu: