Aktualijos

Ir vėl -„Augu su pasaka“

Trečių ir ketvirtų klasių mokiniai gruodžio mėnesį kūrė pasakas. Pačios gražiausios ir įdomiausios iškeliavo į respublikinį konkursą „Augu su pasaka“. Vasario 27 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko baigiamasis konkurso renginys. Renginio organizatoriai pasidžiaugė, kad šiemet pasakas kūrė ne tik mūsų rajono mokiniai, bet ir jaunieji kūrėjai  iš Vilniaus, Alytaus, Panevėžio bei Marijampolės. Buvo išrinkta po tris įdomiausias trečiokų ir  ketvirtokų  pasakas.

Sveikiname 4 a klasės mokinį Oskarą Kantautą, kurio pasaka „Juoduliukas“ tapo laureate, ir dėkojame mokytojai Raigedai Buzienei už mokinių paskatinimą dalyvauti konkurse. 

 
Ankstesni įrašai


Praėjęs penktadienis buvo puiki diena gimnazijoje. Gal todėl, kad tai 10-oji Padėkos diena? 

Vasario mėnesis buvo skirtas Tarptautinei odontologų dienai paminėti, pradinukams ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams vyko užsiėmimai „Sveikų dantukų fiesta“. 

Vasario 26 dieną 7 – IV klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje literatūros pamokoje. Jie susitiko su Respublikos skaitovų konkursų laureatu, aktoriumi Alvydu Brunalu. Svečias pateikė įdomių faktų iš Vytauto Mačernio gyvenimo, skaitė jo poeziją. Mokiniai turėjo galimybę išgirsti raiškų V. Mačernio poezijos žodį.

Vasario 25 dieną 3a ir 3b pradinių klasių mokiniai  vyko į Kelmės krašto istorijos muziejų ir dalyvavo edukacijose „Užgavėnių vaidinimai“ ir „Kaip žmonės gyveno prieš 100 metų“.  

Vasario 25 d. rytą 15 gimnazistų ir mokytoja Sima Trakšelienė išvyko į Klaipėdą žiūrėti spektaklio ,,Frankenstein“. Spektaklį anglų kalba atliko britų aktoriai iš TNT Teatro grupės.