Aktualijos

10-oji Padėkos diena

Praėjęs penktadienis buvo puiki diena gimnazijoje. Gal todėl, kad tai 10-oji Padėkos diena? O gal todėl, kad gimnazijoje mokosi didžiulis būrys šaunių mokinių. Pilietiškumo rytmečio metu buvo išdalintos 88 (!) padėkos už mokymąsi gerais ir labai gerais įvertinimais, už aktyvią meninę - kultūrinę veiklą, už aktyvią sportinę veiklą ir pasiekimus sporte, už aktyvią veiklą ir iniciatyvas įgyvendinant MEPA programą. Apdovanotiems mokiniams buvo skirta interaktyvi džiazo pamoka.

Vakare linksmybės ir apdovanojimai tęsėsi „Stebuklų šalyje“. Direktorė visus pasveikino ir trumpai papasakojo, kaip gimė idėja rengti Padėkos vakarus, priminė kodėl gimnazijoje Padėkos vakarai organizuojami vasario mėnesį. O kaip tik per 10 metų nekeliavome sėkmės link! Ieškojome sėkmės kodo, plaukėme laivu į sėkmės šalį, sukome sėkmės kaleidoskopą, lankėme seną profesorių, statėme žinių namą ar kartu su Mažuoju princu klajojome po žinių visatą, rašėme 100 gražiausių žodžių Lietuvai. Per 10 metų įteikta virš 200 Gimnazijos garbės ženklelių, virš 100 mokinių nominuoti įvairiose nominacijose, o įteiktas padėkas jau seniai nebesuskaičiuojame. Šio vakaro metu buvo paskelbta 11 dalykinių nominacijų ir apdovanota 12 nominantų. Gimnazijos lietuvių kalbos žinove paskelbta Eglė Vispolskytė, anglų kalbos žinove – Austėja Spilaitė, gimnazijos matematikais – Austėja Norkutė ir Gabrielius Gunevičius, gimnazijos biologe - Dovilė Vasiliauskaitė, gimnazijos istorike ir gimnazijos fizike – Eglė Šlinkšytė, gimnazijos muzike – Vėja Germanavičiūtė, technologijų žinove – Lyja Germanavičiūtė, gimnazijos dailininke – Vakarė Jokubauskaitė. Paskelbtas gimnazijos sportininkų penketukas, jo viršūnėje – gimnazijos sportininkė Kornelija Kulišauskaitė. Nominacijas skelbė ir rėmėjų premijas teikė buvę gimnazijos mokiniai, ne kartą patys apdovanoti įvairiomis nominacijomis ar gimnazijos garbės ženkleliu. Padėkos raštais pagerbta 20 mokinių, pretendavusių į įvairias nominacijas. Taip pat įteikta Pažangos nominacija Edvinui Ježauskui, Krikščioniškosios tarnystės – Justui Sirvidui ir Vilties nominacijos – Eimantei Mockutei ir Dovilei Vasiliauskaitei. Ženkleliu „Gimnazijos garbė 2020“ apdovanota 11 mokinių, kurie 2019 metais mokėsi labai gerais įvertinimais. Tai – Oskaras Kantautas, Pijus Povilaitis, Urtė Baukytė, Arūnas Baltrušaitis, Kristupas Baltrušaitis, Eglė Vispolskytė, Pijus Liatukas, Vilius Bytautas, Edgaras Blažys, Andželas Gvazdauskas ir Eglė Šlinkšytė. Daugelis iš jų pasipuošė jau ne pirmu ženkleliu. 65 padėkos įteiktos tėvams, mokytojams, gimnazijos darbuotojams, socialiniams partneriams.

 Nors vakaras vyko „Stebuklų šalyje“, kurioje vakaro „vairą“ sėkmingai savo rankose laikė Širdžių karalienė Rugilė, Skrybėlus Justas, mažoji Alisa Greta ir didžioji Alisa Kamilė, tikrieji stebuklai gyvena kasdien šalia mūsų. Tai  - bendrystė, dėkingumas, palaikymas, supratimas, vieningumas. Apie tai kalbėjo ir vakaro svečiai: Viduklės klebonas Albertas Stanulis, Lietuvos Respublikos seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius, Raseinių r. savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas, kultūros, švietimo ir ugdymo skyriaus vyr. specialistas Jonas Tamošaitis, Viduklės seniūnijos seniūnė Daiva Ulinskienė ir kiti, sveikindami ir džiaugdamiesi puikiu vakaru. 

Padėkos vakarą šarmingai užbaigė iliuzionistas Algimantas Frankonis!

Dėkojame rėmėjams, kurių gerumas ir dosnumas padėjo surengti puikią šventę, dėkojame visiems, buvusiems kartu ir sukūrusiems nuostabią vakaro atmosferą.

 
Ankstesni įrašai


Vasario mėnesis buvo skirtas Tarptautinei odontologų dienai paminėti, pradinukams ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams vyko užsiėmimai „Sveikų dantukų fiesta“. 

Vasario 26 dieną 7 – IV klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje literatūros pamokoje. Jie susitiko su Respublikos skaitovų konkursų laureatu, aktoriumi Alvydu Brunalu. Svečias pateikė įdomių faktų iš Vytauto Mačernio gyvenimo, skaitė jo poeziją. Mokiniai turėjo galimybę išgirsti raiškų V. Mačernio poezijos žodį.

Vasario 25 dieną 3a ir 3b pradinių klasių mokiniai  vyko į Kelmės krašto istorijos muziejų ir dalyvavo edukacijose „Užgavėnių vaidinimai“ ir „Kaip žmonės gyveno prieš 100 metų“.  

Vasario 25 d. rytą 15 gimnazistų ir mokytoja Sima Trakšelienė išvyko į Klaipėdą žiūrėti spektaklio ,,Frankenstein“. Spektaklį anglų kalba atliko britų aktoriai iš TNT Teatro grupės.

Vasario 28 dieną gimnazijoje organizuojama tradicinė 10-oji  Padėkos diena „Stebuklų šalyje“.