Aktualijos

PUG vaikų socialinių įgūdžių valandėlė apie draugystę

Vasario 5-6 dienomis PUG vaikai turėjo socialinių įgūdžių valandėlę „Laiškas draugui“. Vaikai dalinosi mintimis, kas yra draugas, kas yra geras draugas, su kokiais vaikais smagu bedrauti. Gera buvo klausytis, kad vaikai kaip gerus bruožus vardija paprastus kasdienius dalykus: dalinimąsi žaislais, žaidimą kartu, sėdėjimą prie stalo kartu, paprasčiausią netriukšmavimą, leidimą miegoti. Vaikams visai nesvarbu, koks draugo ūgis, akių ar plaukų spalva, kokiais pieštukais piešia ar kokius rūbus dėvi. Vaikams didžiausia vertybė - draugiškas bendravimas. 

Po šių prasmingų pasikalbėjimų su socialine pedagoge, vaikai piešė savo draugą, dėjo piešinius į vokus ir dovanojo vienas kitam pasakydami, dėl ko jie vienas kitą vertina ir kodėl nori su tuo vaiku bendrauti. 

Visiems buvo smagu ne tik piešti, bet ir gauti laiškus. Juk taip gera žinoti, kad kažkas su tavimi labai nori draugauti. 

 
Ankstesni įrašai


Vasario 6 dieną pas priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučius svečiavosi gimnazijos sveikatos specialistė Lina Vaišnorienė. Ji papasakojo apie dantukų priežiūrą, pamokė, kaip taisyklingai juos valyti. 

Sausio 30 d. Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko 9-12 klasių moksleivių piešinių konkurso „Mano svajonių atšvaitas“ baigiamasis renginys, kurio metu Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija vertino konkursui pateiktus piešinius. 

Sausio 31d. vyko rajoninė I-IV klasių fizikos olimpiada. Gimnaziją atstovavo keturi gimnazistai, ir juos visus lydėjo sėkmė. Fizikos olimpiados prizininkais tapo: E.Blažys (IIIa) - I vieta, V.Bytautas (IIIa) - III vieta, P.Živatkauskas (IIb)  - III vieta ir E.Šlinkšytė (IVa)  - II vieta. Džiaugiamės mokinių pasiekimais.

Sausio 31d. Raseinių meno mokykloje vyko rajoninis meninio skaitymo konkurso etapas. Mūsų gimnaziją atstovavo Dovilė Vasiliauskaitė ir Ugnė Piatkutė. 

Sausio mėnesio paskutinę savaitę VSSG bibliotekoje vyko garsinio skaitymo popietė „Kaip išnešti uodegytę?“, skirta poetės Almos Karosaitės 75-osioms gimimo metinėms paminėti. Popietėje dalyvavo  2a ir 2b klasių mokiniai, bei jų mokytojos.