Aktualijos

Konferencija „Sveikas mokytojas – sėkmingo ugdymo garantas“

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje gruodžio 27 d. vyko aštuntoji mokslinė-praktinė konferencija „Sveikas mokytojas – sėkmingo ugdymo garantas“, subūrusi daugiau nei 200 dalyvių. Konferencijoje dalyvavo 4 gimnazijos mokytojai. Pirmąjį pranešimą, intriguojančiu pavadinimu „Dėžė, arba apie pokyčius, kurie vyksta aplink mus“, skaitęs Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius M. Stankūnas, kalbėjo apie sparčiai besikeičiantį pasaulį, apie pokyčius, įvykusius per paskutinius 25 metus tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje. Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto prodekanė, Psichologijos katedros docentė A. Stelmokienė  pranešime „Mokytojo emocinis intelektas – vienas iš įrankių efektyviai vadovauti klasei“ aptarė veiksmingo vadovavimo klasei principus ir emocinio intelekto (EQ) svarbą. Socialinio ir emocinio ugdymo instituto direktorė dr. D. Šukytė pranešime „Poreikiai, keičiantys mokymo ir mokymosi patirtį“ aptarė nesėkmių klasėje priežastis. Mados analitikas, lektorius, tinklaraštininkas, edukacinio projekto „Suprasti madą“ įkūrėjas ir prodiuseris Arnoldas Remeika savo pranešime „Mada ir aš: ką kiekvienas turime suprasti apie mados industriją ir savo vaidmenį joje?“ pateikė gąsdinančių faktų apie mados industriją. Visi pranešėjai vieningai priėjo prie išvados, kad nuoseklus socialinis emocinis ugdymas daro didelę įtaką vaiko savikontrolei, savimonei, pasiekimams.
Ankstesni įrašai


Tradiciškai paskutinę, besibaigiančių metų, mokslo dieną gimnazijoje vyksta Kalėdinė popietė. Šių metų Kalėdinėje popietėje „siautė“ 2020 metų šeimininkė Žiurkė. 

  Gruodžio 20 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyboje vyko priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių konkurso „2020 metų Anūkėlių kalendorius“ laureatų apdovanojimo šventė.  Džiaugiamės, kad 1a klasės mokinė Džestina Korsakaitė tapo laureate. Konkurso  laimėtojai įteiktas Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomas, dovanėlė bei kalendorius.

Gimnazija dalyvavo projekte „Duok žaibą žvaigždei“. Buvome aktyvūs, galėjome ir labiau pasistengti, laimėjome, ne pagrindinį prizą, bet laimėjome. Jau šiandien mokiniai džiaugiasi trimis Norfos padovanotais kamuoliais. Ačiū iniciatoriams už dovaną. Tikrai sportuosime, nes mes esame sportiškiausia rajono kaimo mokykla!

Šiandien pradinių klasių mokiniai dalyvavo dramos teatro spektaklyje-žaidime „Uch! Ach! A-ja-jai!, arba Kiemsargių svajonės“. 

Gruodžio 12d. Nemakščių M. Mažvydo gimnazijoje vyko Raseinių r. mokyklų mokinių festivalis – konkursas „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“. Mūsų gimnazijos merginos pasirodė puikiai ir buvo nuominuotos muzikaliausia komanda. Puikiai buvo atlikti namų darbai, kūrybinės ir kitos užduotys. Šaunu, kad yra tokių kūrybingų mokinių.