Aktualijos

Garsinio skaitymo popietė „Kaip išnešti uodegytę?“

Sausio mėnesio paskutinę savaitę VSSG bibliotekoje vyko garsinio skaitymo popietė „Kaip išnešti uodegytę?“, skirta poetės Almos Karosaitės 75-osioms gimimo metinėms paminėti. Popietėje dalyvavo  2a ir 2b klasių mokiniai, bei jų mokytojos. Bibliotekininkės papasakojo, kad A. Karosaitė – populiari vaikų poetė, ji yra išleidusi daugiau nei trisdešimt eilėraščių knygelių. Poetė nuo vaikystės mylėjo gyvūnus – įvairiausi žvėreliai, vabzdžiai, paukščiai tapo jos kūrinių herojais.Antrokai garsiai skaitė Almos Karosaitės eilėraštukus, klausėsi dainelių. Kartu su bibliotekininkėmis, mokytojomis ir klasės draugais diskutavo apie tai, kaip svarbu mylėti gamtą, globoti gyvūnėlius, būti geriems ir nuoširdiems.
Ankstesni įrašai


Koridoriuje prie bibliotekos apsigyveno „Knygų mainų lagaminas“. Tai vieta, kur kiekvienas gali palikti ar pasiimti knygą. Kviečiame gimnazijos mokinius ir kitus bendruomenės narius pildyti šį lagaminą. Tai skatins ne tik skaitymą ir domėjimąsi įvairia literatūra, bet ir draugiškumą, bendruomeniškumą, savanorystę.

Sėkmingai rajono kaimo mokyklų sporto žaidynėse dalyvauja gimnazijos sportininkai. Stalo teniso varžybose vaikinų (P. Živatkauskas, R. Šliuburis, D. Baranauskas) ir merginų (D. Pocevičiutė, I. Mačiulaitytė, K. Kulišauskaitė) komandos iškovojo I-ąsias vietas ir įgijo teisę kitą savaitę vykti į Lietuvos kaimo mokyklų sporto žaidynių tarpzonines varžybas Jonavoje.

Sausio 28 dieną gimnazijoje vyko 5- IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. 

Ketvirtokai turėjo puikią galimybę per fizinio ugdymo pamoką su visuomenės sveikatos specialiste išbandyti naują žaidimą „Pasiruošk, mesk ir pradėk“. 

Gimnazija sėkmingai įgyvendina fizinio aktyvumą skatinantį projektą „Plaukime kartu“ (projekto vadovas Donatas Baukys), bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.