Aktualijos

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Gimnazija jau ne pirmus metus dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ . Džiaugiamės, kad dalyvaujant šiame projekte gamtos mokslų kabinetai praturtėjo /pasipildė šiuolaikiškomis priemonėmis. Šiomis priemonėmis noriai naudojasi tiek vyresnių klasių mokiniai per gamtos mokslų pamokas, tiek pradinių klasių mokiniai per pasaulio pažinimo pamokas. Sudarius lankstų pamokų tvarkaraštį chemijos kabinetu, kuriame saugiai sudėtos visos naujausios priemonės, gali naudotis visų klasių mokiniai. 

Mažieji pirmos klasės mokiniai  pasaulio pažinimo pamokos metu susipažino su įvairiais vandens pavidalais - skystu, kietu (ledukais)  ir  pavirtusiu į garus. Kaip tvirtino mažieji, šitokia pamoka daug įdomesnė, kai gali ne tik išgirsti, bet ir pačiupinėti, palaikyti, pamatyti. 

 
Ankstesni įrašai


Gruodžio 5 d. Raseinių prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje II-III klasių mokiniai (Monika, Lukas, Pijus, Andželas, Vilius ir Edgaras) dalyvavo tarptautiniame užsienio kalbų konkurse „Kalėdos keliauja per pasaulį“.

Lapkričio mėnesį Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centras organizavo kūrybinį projektą „Mano superherojus“. 

Gruodžio 6  d. Kaune Lietuvos sporto muziejuje vyko iškiliausių fizinio ugdymo mokytojų pagerbimo šventė. Rajono sporto bendruomenė iškiliausiu  fizinio ugdymo mokytoju pripažino ir mūsų gimnazijos mokytoją Donatą Baukį, kuris   buvo apdovanotas šioje šventėje.

Mokytojų asmeninėms ir dalykinėms kompetencijoms stiprinti pasitarnauja įvairūs kvalifikacijos kėlimo projektai. Vienas iš jų – Nacionalinio švietimo agentūros projektas „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas,“ kurio metu vykdomos stažuotės Lietuvoje. Pagrindinis stažuočių tikslas – suteikti galimybę mokytojams susipažinti su kitų mokyklų ir mokytojų gerąja patirtimi.

Lapkričio 5 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko PUG vaikų ir 1-4 klasių mokinių Advento – Kalėdų vainikų parodos – konkurso laureatų apdovanojimo šventė.