Aktualijos

Prariedėjo trečioji „Sniego gniūžtė“

Lapkričio 29 - gruodžio 1d. mūsų gimnazijoje vyko respublikinė prevencinė stovykla „Sniego gniūžtė -2019“.  Beveik 80 dalyvių, atvykusių iš Raseinių, Ariogalos, Tytuvėnų, Joniškio, Marijampolės, šitą gniūžtę lipdė ir rideno. Ji kibo, lipo, formavosi ir gražiai prariedėjo.
Dėkojame pačiai šauniausiai mūsų gimnazijos komandai: Rugilei Gapkalovaitei, Viliui Bytautui, Andželui Gvazdauskui, Dovilei Pocevičiūtei, Eglei Vispolskytei, Viktorijai Vaištaraitei, Augustei Povilaitytei, Edgarui Blažiui, Gintui Gintarui, Denisai Alijošiūtei, Gintarei Gintaraitei, Emai Vidauskytei, Austėjai Spilaitei. Jūs esate SUPER! Taip pat visa komanda dėkoja pavaduotojoms Jolantai Jonaitienei ir Audrai Samienei, padėjėjai Rositai Narbutaitei, sveikatos specialistei Linai Vaišnorienei, mokytojoms Valdai Petrokienei, Lilijai Jurkienei ir Virginijai Petrošienei, psichologo asistentui Renatui Globiui. Mes taip pat tapome tvirta ir linksmai riedanti gniūžtė .  Ačiū tariame virėjoms Rasmutei ir Rasai, budėtojoms Albinai ir Almai, visoms valytojoms. Ir, žinoma, ačiū Jums, direktore  Danute Janukiene, už pasitikėjimą. Tai mus augina.

 
Ankstesni įrašai


Ketvirtadienio popietę I-IV klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti monospektaklį „SEEN“ – apie valgymo sutrikimus, kūno kultą ir nemeilę sau. Spektaklis sukurtas pagal tikras trijų merginų istorijas, kurios suplaukia į vieną Ūlos išpažintį už visas pasaulio Ūlas, visoms pasaulio Ūloms. 

Lapkričio 28 dieną Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Nacionaline švietimo agentūra Kėdainiuose organizavo viešąją konsultaciją, kuri buvo skirta savivaldybių administracijos švetimo padalinių specialistams ir ugdymo įstaigų administracijos specialistams, kuruojantiems bendrųjų ugdymo planų rengimą ir brandos egzaminų organizavimą. 

Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių lietuvių kalbos viktorina „Kad žodis neverktų“. 

Lapkričio 28 dieną  Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje  vyko respublikinė konferencija „Raseinių  krašto kūrėjai“. Joje dalyvavo ir skaitė pranešimą mūsų gimnazijos IIb klasės mokinės: Monika Selvenytė ir Kamilė Dovainytė. 

Prasideda susikaupimo metas – Adventas. Priešmokyklinio ugdymo grupių „Smalsučiai“ ir „Bitutės“ vaikai dalyvauja Raseinių rajono Švietimo pagalbos tarnybos ir Šaltinio progimnazijos organizuojamame konkurse ,,Keturių žvakių pasaka“. Vaikai kartu su šeimomis pagamino net 10 advento vainikų.