Aktualijos

Mokėmės komandų formavimo

Gruodžio 12 d. Jonavoje vyko Lyderių laikas 3 mokymai švietimo įstigų atstovams, pasirinkusiems modulį „Lyderio santykiai su kitais“.   2-oje mokymų dalyje  „Tvariosios lyderystės principų įgyvendinimas švietimo organizacijose “ mokėmės komandos formavimo principų. Mokėmės, gal ne pats tikslaiusias žodis, nes daugelį dalykų pasikartojome, įtvirtinome. Formuojant komandą svarbu turėti tikslą, pažinti žmones, pasiskirstyti užduotimis ir, svarbiausia, jausti atsakomybę už prisiimtą vaidmenį ir atliekamas funkcijas. Kitoje mokymų dalyje mokysimės, ką daryti, kai komanda patiria krizę ir kyla pasipriešinimas. Mokymus vedė dr. Rasa Nedzinskaitė - Mačiūnienė, VDU Švietimo akademijos lektorė. 
Ankstesni įrašai


Gruodžio 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojų ataskaitinis susirinkimas.  

Gruodžio 12 d. vyko Etninės kultūros olimpiados I etapas. Gimnaziją atstovavo 2 jaunieji 6a klasės mokiniai. Konkurso tikslas - ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes. 

Gruodžio 12 d. gimnazijoje vyko Savanorius priimančių organizacijų akreditacija. Akreditacijos metu gimnazijos komanda turėjo pagrįsti savo norą tapti akredituota organizacija, kuri galės priimti savanorius iš visos Lietuvos. Laukiame rezultatų. Labai tikime, kad mums pavyko.

Gruodžio 12 d. priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai vyko į Kelmės krašto muziejų susitikti su Kalėdų seneliu. Jo belaukiant, mažieji turėjo įdomią edukaciją su dvaro šeimininkėmis. 

Gruodžio 10 d. Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius rajono ugdymo ir kultūros įstaigų vadovus pakvietė į šventinę popietę.