Aktualijos

Kalėdų burtai ir stebuklai

Gruodžio 12 d. priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai vyko į Kelmės krašto muziejų susitikti su Kalėdų seneliu. Jo belaukiant, mažieji turėjo įdomią edukaciją su dvaro šeimininkėmis. Jos papasakojo, kokie stebuklai vyksta Kūčių naktį, kokie burtai anksčiau džiugindavo vaikus. Žaidėme žaidimus, būrėmės, traukėme šiaudus, žirnius. Daug įspūdžių sukėlė įneštas gaidys, kuris vaikštinėdamas lesė grūdus iš skirtingų lėkštučių. Taip pat ragavome duonos pyrago su obuoliais. Linksmiausia kelionės dalis buvo pasivažinėjimas arkliu. Po burtų ir stebuklų atėjo laikas susitikti ir su Kalėdų seneliu. Juk kiekvienam vaikui svarbu dovanos. Padainavome dainelę, pašokome su seneliu keletą žaidimų ir sulaukę dovanėlių linksmai sugrįžome į grupes. Džiaugiamės dovanomis ir malonia išvyka.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 10 d. Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius rajono ugdymo ir kultūros įstaigų vadovus pakvietė į šventinę popietę. 

<

Nuo to laiko, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę pasikeitė begalės dalykų, tarp jų ir priklausomybę sukeliančios medžiagos, su priklausomybėmis kovojančių scenos dievaičių ir kultūros žvaigždžių karta. 

Gruodžio 9 dieną 1-4 klasių mokiniai kūrė vertybių žemėlapį. Šis žemėlapis yra skirtas antikorupcijos dienos paminėjimui. Iš  5 duotų vertybių  kiekvienas mokinys išsirinko svarbiausią, ją nuspalvino ir priklijavo prie vertybių žemėlapio. Dėkojame mokiniams ir mokytojoms už  puikų darbą.

Ką žmonės veikia naktimis? Kvailas klausimas, žinoma, kad miega. Deja, ne visi!

Penktadienio naktį mokykloje skambėjo muzika, liejosi emocijos ir skardus juokas nes 7a klasės mokiniai  nemiegojo. 

Gimnazija jau ne pirmus metus dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ . Džiaugiamės, kad dalyvaujant šiame projekte gamtos mokslų kabinetai praturtėjo /pasipildė šiuolaikiškomis priemonėmis.