Aktualijos

Kalėdaitis - dangiška duona

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje pirmadienis ypatinga diena. Vyko netradicinės tikybos pamokos pradinių klasių mokiniams gimnazijos bibliotekoje, kurias vedė Šiluvos vienuolyno Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacijos vienuolė sesuo Regina Teresiūtė. Sesers vienuolės Reginos mokomi kartu nupynėme advento vainiką. Vėliau susipažinome su Kalėdaičio gimimo istorija. Kūčių stalas neįsivaizduojamas ne tik be 12 patiekalų, bet ir be Kalėdaičio (dar vadinamo plotkele), kuriuo šeima dalijasi Kūčių vakarą. Pamokos metu turėjome galimybę patys išsikepti Kalėdaitį savo Kūčių stalui. Nustebino keptuvės užvožiamo dangčio svoris, nes nepatyrusiam kepėjui prireikia nemažai pastangų. Sesuo vienuolė pasakojo jog šiai keptuvei virš septyniasdešimt metų. Supratome, kad kalėdaičiu dalintis reikia su visais susitaikius, atsiprašius juk Kūčių vakarą atkeliauja Kūdikėlis Jėzus nešantis taiką ir ramybę į kiekvienus namus, į kiekvieno širdį.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 13 dieną 7a, 8a ir 8b mokiniai vyko į edukacinę išvyką. Pirmiausia mokiniai apsilankė Kauno tvirtovės III forte, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Sriuba iš kirvio koto“. 

Mūsų gimnazijos trys pradinių klasių mokytojos Raigeda, Zita ir Ingrida dalyvavo technologinės kūrybos mentorystės programoje  bit&Byte  „Technologijų vedliai“, skirtoje pradinių klasių mokytojams.

Gruodžio 13 dieną (penktadienį!) gimnazijoje svečiavosi net 40 įvairių ugdymo įstaigų vadovų iš Prienų miesto ir rajono. Svečius atlydėjo Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyr. specialistas Jonas Tamošaitis. 

Gruodžio 11 d. gimnazijos merginų  ir dvi vaikinų komandos dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybose.  Gimnazijos merginų komanda, kurią atstovavo Kornelija Kulišauskaitė, Irma Škadauskaitė (Ia kl.), Dovilė Pocevičiūtė (IIb kl.), Skaistė Daunoraitė, Kamilė Pudžiuvelytė  (7b kl.), užėmė pirmą vietą,

Gruodžio 12 d. Jonavoje vyko Lyderių laikas 3 mokymai švietimo įstigų atstovams, pasirinkusiems modulį „Lyderio santykiai su kitais“.