Aktualijos

Gimnazijoje svečiavosi prieniškiai

Gruodžio 13 dieną (penktadienį!) gimnazijoje svečiavosi net 40 įvairių ugdymo įstaigų vadovų iš Prienų miesto ir rajono. Svečius atlydėjo Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyr. specialistas Jonas Tamošaitis. Aplankę Ariogalos gimnaziją, „Saulutės“ darželį, svečiai, nestokodami geros nuotaikos, įžengė pro gimnazijos duris. Gimnazijos direktorė trumpai pristatė gimnazijos istoriją, svarbiausius veiklos aspektus, tai, kuo džiaugiamės, tai, dėl ko išgyvename. Pavaduotoja Audra papasakojo apie patirtinio ugdymo veiklas ir patirtį, o kaip patirtinis ugdymas taikomas matematikoje vaizdžiai pristatė matematikos mokytoja Dalia. Pavaduotoja Jolanta kalbėjo apie edukacinių erdvių įtaką ugdymo rezultatams ir pakvietė svečius susipažinti su kuriamomis, atnaujinamomis ar jau gyvuojančiomis ir teikiančiomis džiaugsmą gimnazijos edukacinėmis erdvėmis. Manome, kad svečiams pas mus patiko, nes jie nuoširdžiai džiaugėsi, domėjosi, gyrė ir fotografavo (atsiklausę), galvodami, kad gal kokią idėją pritaikys ir savo ugdymo įstaigose.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 11 d. gimnazijos merginų  ir dvi vaikinų komandos dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybose.  Gimnazijos merginų komanda, kurią atstovavo Kornelija Kulišauskaitė, Irma Škadauskaitė (Ia kl.), Dovilė Pocevičiūtė (IIb kl.), Skaistė Daunoraitė, Kamilė Pudžiuvelytė  (7b kl.), užėmė pirmą vietą,

Gruodžio 12 d. Jonavoje vyko Lyderių laikas 3 mokymai švietimo įstigų atstovams, pasirinkusiems modulį „Lyderio santykiai su kitais“.  

Gruodžio 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojų ataskaitinis susirinkimas.  

Gruodžio 12 d. vyko Etninės kultūros olimpiados I etapas. Gimnaziją atstovavo 2 jaunieji 6a klasės mokiniai. Konkurso tikslas - ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes. 

Gruodžio 12 d. gimnazijoje vyko Savanorius priimančių organizacijų akreditacija. Akreditacijos metu gimnazijos komanda turėjo pagrįsti savo norą tapti akredituota organizacija, kuri galės priimti savanorius iš visos Lietuvos. Laukiame rezultatų. Labai tikime, kad mums pavyko.