Aktualijos

Dar kartą apie mikroklimato gerinimą

Gruodžio 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojų ataskaitinis susirinkimas. Susirinkę pavaduotojai aptarė metinio plano įgyvendinimą, nusimatė veiklų gaires 2020 metams. Po susirinkimo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba pavaduotojams dovanojo seminarą „Ugdymo įstaigos mikroklimato gerinimo instrumentai“. Seminarą vedė psichologė Jolanta Nėjūtė. Viešnia daug kalbėjo apie tai, kaip svarbu valdyti stresą, kas jį sukelia, kaip „pagausinti“ seratonino ir dopamino kiekį organizme. Išbandėme lnksmus žaidimus, kurie pakėlė nuotaiką, pasidalinome patirtimi ir tuo, kas mums teikia laimę. Kiekvienam žmogui labai svarbu būti pastebėtam, pagirtam, įvertintam. Svarbu turėti didelį tikslą, bet į jį eiti mažais žingsneliais, kas kartą patiriant sėkmę ir džiaugsmą. Lektorė taip pat trumpai pristatė LEAN metodiką, kuri sparčiai skinasi kelią į įvairias organizacijas ir gerina kolektyvo darbo kokybę. Smagu, kad šios metodikos pirmieji žingsniai jau žengiami ir mūsų gimnazijoje. 
Ankstesni įrašai


Gruodžio 12 d. vyko Etninės kultūros olimpiados I etapas. Gimnaziją atstovavo 2 jaunieji 6a klasės mokiniai. Konkurso tikslas - ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes. 

Gruodžio 12 d. gimnazijoje vyko Savanorius priimančių organizacijų akreditacija. Akreditacijos metu gimnazijos komanda turėjo pagrįsti savo norą tapti akredituota organizacija, kuri galės priimti savanorius iš visos Lietuvos. Laukiame rezultatų. Labai tikime, kad mums pavyko.

Gruodžio 12 d. priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai vyko į Kelmės krašto muziejų susitikti su Kalėdų seneliu. Jo belaukiant, mažieji turėjo įdomią edukaciją su dvaro šeimininkėmis. 

Gruodžio 10 d. Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius rajono ugdymo ir kultūros įstaigų vadovus pakvietė į šventinę popietę. 

<

Nuo to laiko, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę pasikeitė begalės dalykų, tarp jų ir priklausomybę sukeliančios medžiagos, su priklausomybėmis kovojančių scenos dievaičių ir kultūros žvaigždžių karta.