Aktualijos

Bendrumo vakaras

Gruodžio 10 d. Raseinių rajono avivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius rajono ugdymo ir kultūros įstaigų vadovus pakvietė į šventinę popietę. Susitikimą prasmingais ir jautriais žodžiais pradėjo skyriaus vyr. specialistė Danutė Vizbarienė. Pasak jos, pati geriausia šventinė dovana esame patys sau, nusiraminę, laimingi, santarvėje su visais. Gražiu žodžiu visus pasveikino Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas ir administracijos direktorius Edmundas Jonyla. Šventinę nuotaiką sukūrė ir savivaldybės administracijos, Raseinių švietimo pagalbos tarnybos bei Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos paruoštos dovanėlės. Prie kavos puodelio netilo kalbos apie artėjančias šventes, girdėjosi smagus šurmulys, nes toks didelis vadovų būrys retai kada sueina kartu.   
Ankstesni įrašai


<

Nuo to laiko, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę pasikeitė begalės dalykų, tarp jų ir priklausomybę sukeliančios medžiagos, su priklausomybėmis kovojančių scenos dievaičių ir kultūros žvaigždžių karta. 

Gruodžio 9 dieną 1-4 klasių mokiniai kūrė vertybių žemėlapį. Šis žemėlapis yra skirtas antikorupcijos dienos paminėjimui. Iš  5 duotų vertybių  kiekvienas mokinys išsirinko svarbiausią, ją nuspalvino ir priklijavo prie vertybių žemėlapio. Dėkojame mokiniams ir mokytojoms už  puikų darbą.

Ką žmonės veikia naktimis? Kvailas klausimas, žinoma, kad miega. Deja, ne visi!

Penktadienio naktį mokykloje skambėjo muzika, liejosi emocijos ir skardus juokas nes 7a klasės mokiniai  nemiegojo. 

Gimnazija jau ne pirmus metus dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ . Džiaugiamės, kad dalyvaujant šiame projekte gamtos mokslų kabinetai praturtėjo /pasipildė šiuolaikiškomis priemonėmis. 

Gruodžio 5 d. Raseinių prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje II-III klasių mokiniai (Monika, Lukas, Pijus, Andželas, Vilius ir Edgaras) dalyvavo tarptautiniame užsienio kalbų konkurse „Kalėdos keliauja per pasaulį“.