Aktualijos

Baigta programa „Technologijų vedliai“

Mūsų gimnazijos trys pradinių klasių mokytojos Raigeda, Zita ir Ingrida dalyvavo technologinės kūrybos mentorystės programoje  bit&Byte „Technologijų vedliai“, skirtoje pradinių klasių mokytojams. 

Mokytojos kūrė papildytą realybę, kalbėjo apie atmokimą ir... didžiavosi kiekviena ir kiekvienu, kuris šį sezoną savo galvoje „bijau/nepatogu/kam to reikia/nepatinka" pakeitė į „Man smalsu" ir „Aš galiu".

Baigiamasis programos renginys vyko gruodžio 13 dieną  Vilniaus Universiteto  Gyvybės mokslų centre, kur buvo uždaromas jau antrasis TECHNOLOGIJŲ VEDLIŲ sezonas – jį pabaigė 440 pradinių klasių mokytojų iš visos Lietuvos.  Puikus šiuolaikinis renginys, kuris skatino toliau programuoti ir suteikė nemokamą galimybę mokytojams ir mokiniams visą mėnesį dirbti su virtualios realybės programa cospace.edu. Mūsų mokiniai jau yra išbandę keletą šių mokymų  programų, o kartu su mokytojomis tobulins IT įgūdžius toliau.
Ankstesni įrašai


Gruodžio 13 dieną (penktadienį!) gimnazijoje svečiavosi net 40 įvairių ugdymo įstaigų vadovų iš Prienų miesto ir rajono. Svečius atlydėjo Raseinių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyr. specialistas Jonas Tamošaitis. 

Gruodžio 11 d. gimnazijos merginų  ir dvi vaikinų komandos dalyvavo rajono kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybose.  Gimnazijos merginų komanda, kurią atstovavo Kornelija Kulišauskaitė, Irma Škadauskaitė (Ia kl.), Dovilė Pocevičiūtė (IIb kl.), Skaistė Daunoraitė, Kamilė Pudžiuvelytė  (7b kl.), užėmė pirmą vietą,

Gruodžio 12 d. Jonavoje vyko Lyderių laikas 3 mokymai švietimo įstigų atstovams, pasirinkusiems modulį „Lyderio santykiai su kitais“.  

Gruodžio 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajono ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojų ataskaitinis susirinkimas.  

Gruodžio 12 d. vyko Etninės kultūros olimpiados I etapas. Gimnaziją atstovavo 2 jaunieji 6a klasės mokiniai. Konkurso tikslas - ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes.