Aktualijos

2019 metų kalėdinė popietė

Tradiciškai paskutinę, besibaigiančių metų mokslo dieną gimnazijoje vyksta Kalėdinė popietė. Šių metų Kalėdinėje popietėje „siautė“ 2020 metų šeimininkė Žiurkė. Ji linkėjo ateinančiais metais netinginiauti, o siekti savo užsibrėžtų tikslų, būti draugiškais ir paslaugiais, mokėti dalintis, skaityti, ieškoti tiesų ir jas rasti. Mokiniai meninėmis kompozicijomis, dainomis ir šokiais priminė, kad stovime ant labai gražių metų švenčių slenksčio ir verta pažvelgti atgal, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir vieni kitais. Baigiantis renginiui direktorė palinkėjo visiems artumo, nepamiršti apkabinti brangius žmones, padėkoti, pasakyti gražų žodį, atsiprašyti. Priminė, kad Kalėdos visų pirma šeimos ir artumo šventė, jaukus laukimo ir džiaugsmo, kurį patiriame duodami, dovanodami, aplankydami. 
Ankstesni įrašai


  Gruodžio 20 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyboje vyko priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių konkurso „2020 metų Anūkėlių kalendorius“ laureatų apdovanojimo šventė.  Džiaugiamės, kad 1a klasės mokinė Džestina Korsakaitė tapo laureate. Konkurso  laimėtojai įteiktas Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomas, dovanėlė bei kalendorius.

Gimnazija dalyvavo projekte „Duok žaibą žvaigždei“. Buvome aktyvūs, galėjome ir labiau pasistengti, laimėjome, ne pagrindinį prizą, bet laimėjome. Jau šiandien mokiniai džiaugiasi trimis Norfos padovanotais kamuoliais. Ačiū iniciatoriams už dovaną. Tikrai sportuosime, nes mes esame sportiškiausia rajono kaimo mokykla!

Šiandien pradinių klasių mokiniai dalyvavo dramos teatro spektaklyje-žaidime „Uch! Ach! A-ja-jai!, arba Kiemsargių svajonės“. 

Gruodžio 12d. Nemakščių M. Mažvydo gimnazijoje vyko Raseinių r. mokyklų mokinių festivalis – konkursas „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“. Mūsų gimnazijos merginos pasirodė puikiai ir buvo nuominuotos muzikaliausia komanda. Puikiai buvo atlikti namų darbai, kūrybinės ir kitos užduotys. Šaunu, kad yra tokių kūrybingų mokinių.

  Gruodžio 13 d.  Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje vyko priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių konkurso-parodos „Kalėdinis atvirukas“ laureatų apdovanojimų šventė.