Aktualijos

Su švente, Mokytojau!

Kaip ir kasmet artėjant Tarptautinei Mokytojo dienai gimnazijos bendruomenės vardu buvo pasveikinti buvę gimnazijos mokytojai senjorai. Penktadienio rytą skubėjome juos aplankyti, pradžiuginti saldžia dovanėle bei priminti tikrąjį jų pašaukimą – būti Mokytoju visą gyvenimą! Mokytojų senjorų turime net 19! Vienus radome prie rytinės arbatos puodelio, kitus betriūsiančius nuosavame ūkelyje, trečius, deja, ligos paguldytus į patalą. Nenuliūdome dėl tų, kurių neradome namuose, nes, pasirodo, mūsų senjorai labai aktyvūs. Jie šoka, dainuoja, studijuoja TAU, talkina LR seimo nariams, vadovauja bendrijoms ir t.t. Taigi, turi veiklos ir namuose nesėdi. Sutarėme, kad aplankysime kitu laiku. Visiems jiems linkime puikios sveikatos, energijos, šviesių minčių, malonių prisiminimų ir širdžiai mielos veiklos.
Ankstesni įrašai


Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai biologijos ir geografijos mokytojos gimnazijoje suorganizavo integruotą pamoką - viktoriną „5 gyvūnų laisvės“. 

Šiandien vyko socialinių įgūdžių valandėlės priešmokyklinio ugdymo grupėse „Bitutės“ ir „Smalsiukai“. Atrodo, kad pavadinimai absoliučiai atspindi vaikų būdą - vieni dūzgė, bruzdėjo, o kiti smalsiai domėjosi visa veikla nuo pradžios iki pabaigos.

 

Tradiciškai rugsėjo pabaigoje gimnazijoje vyksta gimnazistų pirmokų krikštynos. Ne išimtis ir šie mokslo metai. Krikštatėviai, gimnazijos ketvirtokai, paruošė krikštynų ritualą. Pirmokams suteiktos pravardės, duotos šiuolaikiškos  aprangos, kuprinės knygoms nešiotis. 

„Sniego gniūžtės“ komanda sulaukė malonių svečių iš JAV - Jack'o Irwin'o ir jo kolegės Megan. Gerbiamasis Jack - „Sniego gniūžtės“ įkūrėjas ir vadovas. Malonu, jog šio žmogaus šaknys - Lietuvoje, ir jis tuo labai džiaugiasi.

Praėjusią savaitę gimnaziją pasiekė džiugi žinia - Švietimo, mokslo ir sporto ministerija finansuoja du Sporto rėmimo fondui parengtus projektus.