Aktualijos

Respublikinė komandinė jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti

Spalio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko respublikinė komandinė jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Olimpiada organizuojama penkioliktą kartą. Olimpiadoje dalyvavo aštuonios komandos. Mūsų gimnazijos jaunieji matematikai varžėsi su Raseinių rajono, Kelmės Tytuvėnų gimnazijos bei Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos mokiniais.
Po dviejų valandų įtempto darbo mokiniai turėjo galimybę pailsėti puikiai įrengtose edukacinėse erdvėse. Susumavus rezultatus mūsų gimnazijos jaunieji mokinukai užėmė III vietą. Urtė Peldūnaitė (5a kl.), Pijus Povilaitis (5a kl.) Titas Zazirskas (5a kl.), Urtė Baukytė (6a kl. ), Dovilė Vasiliauskaitė (6a kl.), Gustas Matevičius (6a kl.) buvo apdovanoti prizais, diplomais. Dalyviai, kupini teigiamų emocijų, išsiskirstė namo pasitikti rudens atostogų.

 
Ankstesni įrašai


Spalio 25-ąją Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija minėjo dvi svarbias ir gražias sukaktis. Pirmoji – tai jau 30 metų, kai Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai, anksčiau – Viduklės vidurinei mokyklai suteiktas Simono Stanevičiaus vardas. O antroji  -  220 metų, kai gimė ir pats  filologas, rašytojas, žemietis Simonas  Stanevičius.

Spalio 24  d. gimnazijos ketvirtokai dalyvavo kultūrinėje pažintinėje išvykoje „Ką siūlo abiturientui Vilnius?“. Buvo apsilankyta Vilniaus universitete, kur ketvirtokai išgirdo ne tik apie studijų galimybes universitete, bet ir gavo gyvenimo įgūdžius formuojančių patarimų. Vėliau abiturientai dalyvavo  kultūros paso edukaciniame užsiėmime „Gyvūnai iš apačios“, kuris vyko Zoo muziejuje. 

Saulėtą antradienio popietę būrelis jaunųjų šaulių, vadovaujami Jurgitos ir Editos patraukė Viduklės kapinių link. O tikslas tikrai kilnus - sutvarkyti apleistus ir nelankomus kapus. 

Penktadienį 150 įvairaus amžiaus gimnazijos mokinių dalyvavo edukacinėje programoje „Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos“. 

4a klasės mokiniai lankėsi Kauno teatre „Romuva“, kur dalyvavo edukacinėse animacijos dirbtuvėse.