Aktualijos

Rajoninė Mokytojų dienos šventė

Spalio 3 dieną Raseinių savivaldybės Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus specialistai visus mokytojus pakvietė į šventę, skirtą Tarptautinei mokytojų dienai. Šventė vyko Ariogaloje. Po triukšmingai skambaus grupės „Voiceless“ pasirodymo šventėje dalyvaujantyss svečiai tarė sveikinimo žodžius. Džiugu, kad šventėje dalyvavo LR seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius, seimo narės Vidos Ačienės padėjėjos. Vėliau Raseinių rajono savivaldybės mero padėkomis buvo apdovanota 30 rajono mokytojų. Tarp jų ir 5 mūsų gimnazijos mokytojos apdovanotos už sėkmingą mokinių parengimą rajoninėms olimpiadoms, respublikinėms ir rajoninėms sportinėms varžyboms, aktyvų dalyvavimą respublikiniuose projektuose, gimnazijos garsinimą rajone ir respublikoje. Tai - biologijos mokytoja metodininkė Virginija Petrošienė, matematikos mokytojos metodininkės Dalia Janušauskienė ir Danutė Vykertaitė, istorijos mokytoja metodininkė GintarėTytmonienė ir fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Valda Petrokienė. Džiaugiamės, kad turime šias puikias mokytojas! 
Ankstesni įrašai


Kaip ir kasmet artėjant Tarptautinei Mokytojo dienai gimnazijos bendruomenės vardu buvo pasveikinti buvę gimnazijos mokytojai senjorai. 

Artėjant Pasaulinei gyvūnų globos dienai biologijos ir geografijos mokytojos gimnazijoje suorganizavo integruotą pamoką - viktoriną „5 gyvūnų laisvės“. 

Šiandien vyko socialinių įgūdžių valandėlės priešmokyklinio ugdymo grupėse „Bitutės“ ir „Smalsiukai“. Atrodo, kad pavadinimai absoliučiai atspindi vaikų būdą - vieni dūzgė, bruzdėjo, o kiti smalsiai domėjosi visa veikla nuo pradžios iki pabaigos.

 

Tradiciškai rugsėjo pabaigoje gimnazijoje vyksta gimnazistų pirmokų krikštynos. Ne išimtis ir šie mokslo metai. Krikštatėviai, gimnazijos ketvirtokai, paruošė krikštynų ritualą. Pirmokams suteiktos pravardės, duotos šiuolaikiškos  aprangos, kuprinės knygoms nešiotis. 

„Sniego gniūžtės“ komanda sulaukė malonių svečių iš JAV - Jack'o Irwin'o ir jo kolegės Megan. Gerbiamasis Jack - „Sniego gniūžtės“ įkūrėjas ir vadovas. Malonu, jog šio žmogaus šaknys - Lietuvoje, ir jis tuo labai džiaugiasi.