Aktualijos

Gimnazijos pirmokų krikštynos

Tradiciškai rugsėjo pabaigoje gimnazijoje vyksta gimnazistų pirmokų krikštynos. Ne išimtis ir šie mokslo metai. Krikštatėviai, gimnazijos ketvirtokai, paruošė krikštynų ritualą. Pirmokams suteiktos pravardės, duotos šiuolaikiškos  aprangos, kuprinės knygoms nešiotis. Iki ilgosios pertraukos pirmokai turėjo atlikti gausybę užduočių: nusifotografuoti su gimnazijos direktore, mokytojais, surasti paslėptus daiktus ir t.t. Ilgosios pertraukos metu vyko refleksija, kaip sekėsi įvykdyti užduotis. Pirmokai buvo vaišinami arbata, koše. Nors tai ir nebuvo labai skanu, bet pirmokai drąsiai priėmė tos dienos iššūkius. Po pietų veiklos persikėlė į Ataugos miškelį. Čia pirmokai atliko fizines užduotis: šliaužimo, ėjimo žąsele, kopimo į kalniuką pasunkintomis sąlygomis bei kliūčių ruožą. Tikrai nebuvo lengva, tačiau ir čia pirmokai nepalūžo. Diena baigėsi šokių vakaru. Gimnazijos pirmokai padėkojo savo krikštatėviams ketvirtokams. Dabar pirmokai jau tikri gimnazistai.
Ankstesni įrašai


„Sniego gniūžtės“ komanda sulaukė malonių svečių iš JAV - Jack'o Irwin'o ir jo kolegės Megan. Gerbiamasis Jack - „Sniego gniūžtės“ įkūrėjas ir vadovas. Malonu, jog šio žmogaus šaknys - Lietuvoje, ir jis tuo labai džiaugiasi.

Praėjusią savaitę gimnaziją pasiekė džiugi žinia - Švietimo, mokslo ir sporto ministerija finansuoja du Sporto rėmimo fondui parengtus projektus. 

Rugsėjo 27 d. vyko pilietiškumo rytmetys, skirtas Lietuvos Europarlamentarams. Jame dalyvavo apie 370 mokinių.  Rytmečio metu mokiniai susipažino su išrinktais Lietuvos atstovais į Europos parlamentą ir su paskirtu atstovu į Europos komisiją. Šioje pamokoje aptarėme  Europarlamentarų visuomeninę ir politinę veiklą Lietuvoje. 

Rugsėjo 25 dieną IVa klasės mokinių grupelė vyko į Nacionalinį Kauno dramos teatrą stebėti spektaklį pagal Antano Škėmos romaną „Balta drobulė“. Stebėdami spektaklį, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su A. Škėmos modernia kūryba, jo intelektualiniu-psichologiniu romanu, sąmonės srauto rašymo technika. 

Rugsėjo 26-oji mūsų gimnazijoje buvo kitokia. Jau ryte ,atskubančius į pirmą pamoką, pasitiko draugai ir bendraklasiai su skirtingų šalių vėliavėlėmis ir skirtingomis kalbomis užrašytomis frazėmis ir žodžiais. Kodėl neišmokus prisistatyti estiškai, pasakyti, kaip myliu, vokiškai, paklausti kaip sekais, ispaniškai.