Aktualijos

Abiturientų edukacinė išvyka

Spalio 24  d. gimnazijos ketvirtokai dalyvavo kultūrinėje pažintinėje išvykoje „Ką siūlo abiturientui Vilnius?“. Buvo apsilankyta Vilniaus universitete, kur ketvirtokai išgirdo ne tik apie studijų galimybes universitete, bet ir gavo gyvenimo įgūdžius formuojančių patarimų. Vėliau abiturientai dalyvavo  kultūros paso edukaciniame užsiėmime „Gyvūnai iš apačios“, kuris vyko Zoo muziejuje. Jame mokiniai turėjo galimybę pamatyti įvairių geografinių zonų gyvūnus. Įdomus buvo tai, kad keliose zonose gyvūnai buvo visiškai laisvi ir su lankytojus pasitiko šokinėdami jiems virš galvų ar būdami čia pat, praėjimo take. Didžiausią įspūdį paliko surikatos ir beždžionėlės. Po pažinties su gyvūnais, mokiniai buvo pakviesti į fotografo Andriaus Burbos fotografijų parodą, kurioje į  gyvūnus buvo galima pažvelgti kitu kampu -  nufotografuotus iš apačios. 
Būdami Vilniuje, ketvirtokai nepraleido progos apsilankyti MO muziejuje, kurioje puikavosi eksponatai tema „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ ir pasivaikščioti po senamiestį. Abiturientai  susipažino su moderniuoju menu, pajautė didmiesčio dvasią, stebėjo architektūrinius pasikeitimus.

 
Ankstesni įrašai


Saulėtą antradienio popietę būrelis jaunųjų šaulių, vadovaujami Jurgitos ir Editos patraukė Viduklės kapinių link. O tikslas tikrai kilnus - sutvarkyti apleistus ir nelankomus kapus. 

Penktadienį 150 įvairaus amžiaus gimnazijos mokinių dalyvavo edukacinėje programoje „Tradiciniai lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos“. 

4a klasės mokiniai lankėsi Kauno teatre „Romuva“, kur dalyvavo edukacinėse animacijos dirbtuvėse.

Spalio 24 d. 47 gimnazijos mokiniai dalyvavo karjeros festivalyje „Studfestas2019“ Kauno Žalgirio arenoje. Mokiniai išklausė 16 įkvepiančių sėkmės istorijų. Patirtimi dalinosi R. Jurkėnas, V. Bareikis, A. Markevičius, K. Meschino, E. Lastauskas, M. Stonkus, P. Mikolaitis, Radistai, N. Amirgulašvili, M. Daikerytė ir daug kitų.

Šių metų spalio 23-ąją dieną IIb klasės mokinės Rugilė Gapkalovaitė ir Monika Selvenytė lydimos muzikos mokytojo metodininko Juozapo Juščiaus dalyvavo Raseinių rajono ugdymo įstaigų mokinių konferencijoje „Raseinių krašto muzikos kūrėjai ir atlikėjai“.