Aktualijos

Trečiadienis - judriadienis!

Taip smagiai pavadinę pradėjome šių mokslo metų sveikatos rytmečių maratoną. Saulė kildama išlindo iš už debesies, o mes pažirome į stadioną ir krepšinio aikštelę. Nuo pratimų, kuriuos profesionaliai ir linksmai pravedė mokytojos Valda ir Edita, visų veidus papuošė raudonis, mieguistos akys plačiau atsimerkė, suskambo linksmas juokas. Po mankštos, žvalesni ir išjudintais raumenimis,  mokiniai išskubėjo į pirmąją pamoką. 
Ankstesni įrašai


Šeštadienį ir sekmadienį būrelis gimnazistų vėl praleido su  Simono Stanevičiaus pasakėčiomis. Padedami režisierės Saulės gimnazistai bandė pasakėčias perkelti į  šiandieninį, modernistinį pasaulį, pažvelgti į jas jauno žmogaus akimis.  Jau antras savaitgalis kaip jaunieji aktoriai stato spektaklį Simono Stanevičiaus jubiliejui. Nekantriai laukiame jų premjeros spalio 24 d.  

Tęsdami praėjusių metų tradiciją, vėl dalinamės sodo gėrybėmis - obuoliais. Vaišiname ir vaišinamės, daliname ir dalinamės, ir mokomės tai daryti. Obuolių gali atnešti kiekvienas, kas tik jų turi. Juk taip gera dalintis! 

Santūriai saulėtą rugsėjo 2-osios rytą Dariaus ir Girėno gatvė šalia gimnazijos prisipildė mokinių juoko, klegesio ir muzikos. 

Gimnazija antrus metus iš eilės dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Susibūrusi mokytojų ir mokinių komanda sėkmingai įgyvendino visas projekto užduotis.  Rugpjūčio 27 d. Vilniuje vyko galutinis 2018-2019 MEPA seminaras su apdovanojimais. 

Rugpjūčio 27 dieną gimnazijos direktorė dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuotoje konferencijoje „Socialinis teisingumas švietime – bendros pastangos dėl kiekvieno vaiko sėkmės!“
Joje pakviesti dalyvauti savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo ekonomikos ekspertai, mokiniai, jų tėvai, mokytojai, profesinių sąjungų, kitų organizacijų, socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai.