Aktualijos

Technologijų vedliai

Rugsėjo 16 dieną tarp  440 pradinių klasių mokytojų iš visos Lietuvos, bit&Byte technologinės kūrybos mentorystės programoje „Technologijų vedliai“ startavo ir mūsų gimnazijos trys pradinių klasių mokytojos: Raigeda Buzienė, Zita Kačiušienė ir Ingrida Račickienė. Renginys vyko Vilniuje, nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.
Ateinančius tris mėnesius mokytojai narstys programavimo konceptus, susipažins su virtualia realybe, mobiliųjų programėlių kūrimu bei dirbtinio intelekto galimybėmis ir taikydami programos turinį klasėse, taps vaikų technologinių įgūdžių vedliais.

 
Ankstesni įrašai


Baigiantis mokslo metams trečiokai nusprendė dalyvauti iššūkyje „Vasara su knyga“. Susitarėme, kad  perskaitysime vieną knygą, sudarytą iš trumpų istorijų, vieną knygą, pagal kurią sukurtas filmas, būtinai perskaitysime lietuvių autoriaus knygą, knygą, kuri padės ką nors pasigaminti.... Iš viso septynias knygas.

Šią savaitę pradėjome skaitydami savo mėgiamą knygą. Visi 1-8 klasių mokiniai atsinešė savo skaitomą knygą ir ją skaitė, aptarė, parekomendavo draugui, o rytmečio pabaigoje sudėjo į vieną vietą ir nufotografavo. 

Rugsėjo 14 d. Viduklėje šurmuliavo šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Ji organizuojama kasmet, bet šiemetinė šventė ypatinga. Tai jubiliejinė, 10-oji šventė. Didelis būrys mažųjų vidukliškių, lydimų tėvelių, senelių, brolių, sesių, rinkosi į A. Svarinsko aikštę, kur ir vyko šventė.

Mokytoja Gintarė Tytmonienė pasidžiaugė ir padėkojo praėjusių metų MEPA komandai, nes šios komandos veiklos rezultatai buvo labai sėkmingi gimnazijai.  Naują MEPA komandą šiais mokslo metais papildė būrelis jaunimo iš 6-7 klasių, tuo labai džiaugiamės. 

Prasidėjus rugsėjui daugelis vaikų jau lankėsi bibliotekoje. 3a klasės mokiniams bibliotekininkė Edita Baltrušaitienė surinko knygas, kurios rekomenduojamos skaityti trečioje klasėje. Vieni mokiniai rinkosi žinomų autorių knygeles, kiti - kurios plonesnės, o tretiems patiko knygos su įdomiais ar keistais pavadinimais.