Aktualijos

Sveika mokykla

Sveika mokykla, šie žodžiai labai svarbūs kalbant apie šiuolaikišką mokyklą. Tai mokykla - kurianti saugią ir emociškai palankią aplinką, besirūpinanti sveika gyvensena ir formuojanti jos įpročius mokiniams, skatinanti fizinį aktyvumą. Jau daugelį metų esame Sveikatą stiprinančių mokyklų tinkle, kuriame ir įgyvendiname sveikatinimo programas, formuojame sveikos gyvensenos įgūdžius. Baigiantis metams turėsime įvertinti penkerių metų veiklą ir rengti ataskaitą bei naują programą, kad būtų pratęstas Sveikatą stiprinančios mokyklos pažymėjimas. Susipažinti su naujovėmis, vertinimo kriterijais, pasimokyti ir vykome į Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos cenro organizuojamą seminarą „Sveikatą stiprinančios mokyklos ir aktyvios mokyklos koncepcija bei veiklos planavimo aspektai“.  Lektorė Nijolė Paulauskienė supažindino su naujove - Aktyvios mokyklos koncepcija ir galimybėmis ja tapti. Noras atsirado, o kai yra noras - galimybių visada bus! 
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 16 dieną tarp  440 pradinių klasių mokytojų iš visos Lietuvos,  bit&Byte technologinės kūrybos mentorystės programoje „Technologijų vedliai“ startavo ir mūsų gimnazijos trys pradinių klasių mokytojos: Raigeda Buzienė, Zita Kačiušienė ir Ingrida Račickienė. 

Baigiantis mokslo metams trečiokai nusprendė dalyvauti iššūkyje „Vasara su knyga“. Susitarėme, kad  perskaitysime vieną knygą, sudarytą iš trumpų istorijų, vieną knygą, pagal kurią sukurtas filmas, būtinai perskaitysime lietuvių autoriaus knygą, knygą, kuri padės ką nors pasigaminti.... Iš viso septynias knygas.

Šią savaitę pradėjome skaitydami savo mėgiamą knygą. Visi 1-8 klasių mokiniai atsinešė savo skaitomą knygą ir ją skaitė, aptarė, parekomendavo draugui, o rytmečio pabaigoje sudėjo į vieną vietą ir nufotografavo. 

Rugsėjo 14 d. Viduklėje šurmuliavo šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Ji organizuojama kasmet, bet šiemetinė šventė ypatinga. Tai jubiliejinė, 10-oji šventė. Didelis būrys mažųjų vidukliškių, lydimų tėvelių, senelių, brolių, sesių, rinkosi į A. Svarinsko aikštę, kur ir vyko šventė.

Mokytoja Gintarė Tytmonienė pasidžiaugė ir padėkojo praėjusių metų MEPA komandai, nes šios komandos veiklos rezultatai buvo labai sėkmingi gimnazijai.  Naują MEPA komandą šiais mokslo metais papildė būrelis jaunimo iš 6-7 klasių, tuo labai džiaugiamės.