Aktualijos

Solidarumo ir sveikatos rytmetys

Kiekvieno trečiadienio rytmetys yra skirtas sveikatai ir sveikai gyvensenai. Šį rugsėjo 25-osios rytmetį visa gimnazija paskyrėme tradiciniam organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgimui. Tiksliau - solidariam sparčiajam ėjimui. Mokiniai su klasių auklėtojais ir juos lydinčiais mokytojais, pasveikinti Viduklės seniūnės Daivos Ulinskienės ir direktorės Danutės Janukienės, netruko apeiti , o mažieji (PUG, 1-4 klasės) apsuko beveik kilometro ratuką. 

Užtrukome apie 15 minučių, tačiau turėjome galimybę pagalvoti apie vargstančius Ukrainos karo zonoje gyvenančius vaikus, globos namų auklėtinius, vaikus su negalia. Ir pajudėjome - juk tai sveikatos rytmetys. Po šio ėjimo iki spalio 4 d. rinksime simboliškas aukas vaikams, kuriems ir buvo skirta ši akcija. 

Tiesa, būtina atkreipti dėmesį, kad šiais metais mes visai nepanaudojome naujų lipdukų, o prisiklijavome tik likusius nuo praėjusių akcijų. Atsisakydami naujų lipdukų mes prisidedame prie gamtos išsaugojimo ir ekologijos. 
Ankstesni įrašai


Gegužės 24 d. 6a klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Tą dieną jie pagilino istorijos žinias, aplankydami vieną moderniausių Lietuvos edukacinių erdvių, kur pasitelkus šiuolaikines technologijas, susipažino su tarpukario, okupacijų laikotarpiais bei šių dienų aktualijomis. Su 40 Lietuvos šimtmečio vizijų padėjo susipažinti planšetiniai kompiuteriai bei ausinės.

Keletą metų gimnazijoje daug dėmesio skyrėme skaitymui: taikėme pasirinktas skaitymo strategijas, skaitėme įvairiose erdvėse, įgyvendinome ES finansuojamą projektą, skirtą skaitymo gebėjimų gerinimui. 

Rugsėjo 21 d. Raseiniuose vykusioje rudens šventėje „Bendrystės sodai“  mūsų gimnazistė Vakarė Jokubauskaitė dalyvius puošė kūno piešiniais. Mažųjų šventės dalyvių veidai pasipuošė plaštakėlių, boružėlių, tigriukų, kačiukų ar Betmano piešinukais. Pagundai „pasigražinti“ neatsispyrė ir modernusis mūsų rajono savivaldybės meras Audrius Bautronis. 

 

Rugsėjo 20 dienos popietę Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai prasmingai leido laiką. 

Kasmet, rugsėjui baigiantis, gimnazijoje organizuojama Žygio diena. Ši diena skirta Europos judumo savaitei ir Lietuvos žydų genocido dienai paminėti.