Aktualijos

Savaitgalis kūrybai ir Simonui Stanevičiui
Ankstesni įrašai


Tęsdami praėjusių metų tradiciją, vėl dalinamės sodo gėrybėmis - obuoliais. Vaišiname ir vaišinamės, daliname ir dalinamės, ir mokomės tai daryti. Obuolių gali atnešti kiekvienas, kas tik jų turi. Juk taip gera dalintis! 

Santūriai saulėtą rugsėjo 2-osios rytą Dariaus ir Girėno gatvė šalia gimnazijos prisipildė mokinių juoko, klegesio ir muzikos. 

Gimnazija antrus metus iš eilės dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Susibūrusi mokytojų ir mokinių komanda sėkmingai įgyvendino visas projekto užduotis.  Rugpjūčio 27 d. Vilniuje vyko galutinis 2018-2019 MEPA seminaras su apdovanojimais. 

Rugpjūčio 27 dieną gimnazijos direktorė dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuotoje konferencijoje „Socialinis teisingumas švietime – bendros pastangos dėl kiekvieno vaiko sėkmės!“
Joje pakviesti dalyvauti savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo ekonomikos ekspertai, mokiniai, jų tėvai, mokytojai, profesinių sąjungų, kitų organizacijų, socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai.

Rugpjūčio 27 dieną gimnazijoje lankėsi Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.