Aktualijos

Mokslo metų pradžios šventė „Aukštyn kojom!“

Santūriai saulėtą rugsėjo 2-osios rytą Dariaus ir Girėno gatvė šalia gimnazijos prisipildė mokinių juoko, klegesio ir muzikos. Dar prieš susirenkant mokiniams gatvė „pražydo“ įvairių spalvų kėdutėmis, ant kurių buvo užrašyti klasių numeriai. Jos ir spalvingi skėčiai buvo orientyru, kur ir kokie mokiniai renkasi. Šventės akcentu tapo gimnazijos languose grojantys mokiniai, optimistiškai nusiteikusi direktoriaus pavaduoja ir „pesimistiškai“ nusiteikęs mokinys. Kviesdama į naujus mokslo metus direktorė pristatė du dalykus, be kurių jie negali prasidėti, tai - klasės auklėtojai, kurių laukė mokiniai ir valstybės vėliava, kurios pakėlimas ir simbolizuoja mokslo metų pradžią. Po trumpos įžangos mokiniai buvo pakviesti į pirmąją pamoką, skirtą rašytojui Simonui Stanevičiui, kurio 220-ąsias gimimo metines švęsime spalio mėnesį. Taip pat minėsime ir 30 metų, kai mokyklai suteiktas rašytojo vardas, sukaktį.  Tėveliai tuo metu pramogų salėje rašė laišką savo vaikui, klausėsi informacijos apie įvairias naujoves, kurias pristatė gimnazijos direktorė, švietimo pagalbos specialistai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. 11 valandą skambutis visus pakvietė į pramoginę šventės dalį, kuri vyko gimnazijos kiemelyje. Džiaugiamės šventėje sulaukę daugybės svečių - LR Seimo pirmininko pavaduotojo Arvydo Nekrošiaus, Viduklės parapijos klebono Alberto Stanulio, Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio, tarybos narės Aldonos Onos Radčenko, Viduklės ir Paliepių seniūnijų seniūnių Daivos Ulinskienės ir Rasos Spurgienės. Tikimės, kad svečių, abiturientės Eglės ir mamos Živilės išsakyti palinkėjimai pildysis ir mokslo metai bus kūrybingi, džiaugsmingi, sėkmingi ir darbingi visai gimnazijos bendruomenei. 
Ankstesni įrašai


Gimnazija antrus metus iš eilės dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Susibūrusi mokytojų ir mokinių komanda sėkmingai įgyvendino visas projekto užduotis.  Rugpjūčio 27 d. Vilniuje vyko galutinis 2018-2019 MEPA seminaras su apdovanojimais. 

Rugpjūčio 27 dieną gimnazijos direktorė dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuotoje konferencijoje „Socialinis teisingumas švietime – bendros pastangos dėl kiekvieno vaiko sėkmės!“
Joje pakviesti dalyvauti savivaldybių politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, savivaldybių švietimo ekonomikos ekspertai, mokiniai, jų tėvai, mokytojai, profesinių sąjungų, kitų organizacijų, socialinių partnerių atstovai, mokslininkai edukologai.

Rugpjūčio 27 dieną gimnazijoje lankėsi Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Rugpjūčio 19 d. du iniciatyvūs, kūrybingi, jauni žmonės –  Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos teatro ir kino mokytojas Rytis Kopūstas ir 
Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos socialinė pedagogė Saulė Salvija Babrauskaitė sukvietė gimnazijos mokinius į kūrybiškumo ugdymo pamoką. Dėkojame Ryčiui ir Saulei Salvijai už idėjas, su nekantrumu lauksime Jūsų kuriamos  staigmenos spalio mėn.

Plačiomis šypsenomis pasidabinę  abiturientai šiandien atsisveikino su savo mokykla ir po dvylikos atkaklaus darbo metų   trisdešimt dviem jauniems žmonėms buvo įteikti brandos atestatai.  
Tai  67-oji abiturientų laida, ji  į gimnazijos istoriją įrašė egzamino 100-uką, tris vertinimus po 99 balus, atestatą su pagyrimu.