Aktualijos

#MEPALietuva. Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-oji mūsų gimnazijoje buvo kitokia. Jau ryte, atskubančius į pirmą pamoką, pasitiko draugai ir bendraklasiai su skirtingų šalių vėliavėlėmis ir skirtingomis kalbomis užrašytomis frazėmis ir žodžiais. Kodėl neišmokus prisistatyti estiškai, pasakyti, kaip myliu, vokiškai, paklausti kaip sekais, ispaniškai.  7-IV mokinių komanda dalyvavo Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos organizuotame renginyje „Pažinkime Europą“. Dėkojame Eglei, Julijai, Edgarui, Andželui, Viliui, Ugnei, Faustui, Kristupui, Monikai už išmonę ir kūrybiškumą. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje. Komandos atliko užduotis rusų, anglų ir lietuvių kalbomis, demonstravo išmonę, mokėsi dirbti komandoje. J. V. Gėtė yra pasakęs, kad   tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios. Kalbų žinojimas atveria duris į pasaulį.
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 26 d. dalyvavome seminare, skirtame iš Sporto rėmimo fondo lėšų finansuojamų sporto projektų vykdytojams. 

Rugsėjo 26 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pradinukų komanda dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių sporto varžybose „Mažoji olimpiada“.

3a ir 4a klasės mokiniai turėjo puikią poezijos pamoką. Susitikti su vaikais į gimnaziją atvyko mūsų kraštietė, vidukliškė, poetė Dalia Šebelskienė. Mokiniai deklamavo poetės eilėraščius. Rašytoja papasakojo apie savo kūrybą, kaip ateina ir beldžiasi  eilėraščiai, skaitė savo poeziją. 

Kiekvieno trečiadienio rytmetys yra skirtas sveikatai ir sveikai gyvensenai. Šį rugsėjo 25-osios rytmetį visa gimnazija paskyrėme tradiciniam organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Solidarumo bėgimui. Tiksliau - solidariam sparčiajam ėjimui. Mokiniai su klasių auklėtojais ir juos lydinčiais mokytojais, pasveikinti Viduklės seniūnės Daivos Ulinskienės ir direktorės Danutės Janukienės, netruko apeiti 2 kilometrų ratą (5-IV klasės), o mažieji (PUG, 1-4 klasės) apsuko beveik kilometro ratuką.

Gegužės 24 d. 6a klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Tą dieną jie pagilino istorijos žinias, aplankydami vieną moderniausių Lietuvos edukacinių erdvių, kur pasitelkus šiuolaikines technologijas, susipažino su tarpukario, okupacijų laikotarpiais bei šių dienų aktualijomis. Su 40 Lietuvos šimtmečio vizijų padėjo susipažinti planšetiniai kompiuteriai bei ausinės.