Aktualijos

Jaunųjų geografų mokykloje

Vasaros atostogų metu keturi mūsų gimnazijos mokiniai, 8 klasės Viktorija, Eglė, Gabrielius ir Ib Monika dalyvavo Jaunųjų geografų mokyklos vasaros sesijoje, kuri vyko Vištyčio regioniniame parke birželio 24-30 dienomis. Stovyklos metu mokiniai patys atliko meteorologinius stebėjimus ir juos pristatė, mokėsi orientavimosi vietovėje, o vėliau ir sudalyvavo orientavimosi varžybose. Sužinojo daug apie kvartero geologiją ir geomorfologiją kasdami žemėje duobes ir atpažindami uolienas. Įdomus buvo susipažinimas su Vištyčio regioniniu parku. Stovyklos metu netrūko ir ilgų žygių po apylinkes, per kuriuos lankėsi ant Pavištyčio piliakalnio, Drausgirio gamtiniame rezervate, aplankė Vištyčio akmenį - šeštą pagal dydį riedulį Lietuvoje. Pirmakursių aštuntokų laukė ir krikštynos, po kurių jie tapo tikrais jaunaisiais geografais ir gavo skareles. Paskutinę stovyklos naktį visi ėjo į labai lauktą naktinį žygį ir sutiko naują dieną ant Pavištyčio piliakalnio prie laužo. Visi mokiniai grįžo sužinoję naujų žinių ir patyrę daug įspūdžių.
Ankstesni įrašai


Birželio 26 d. gimnazijoje lankėsi „Šviesos“ leidyklos atstovė Rūta Žemaitienė. Viešnia mokytojus supažindino su EDUKA klasės naujovėmis, pristatė naudojimosi šia edukacine aplinka galimybes. 

Paskutinę darbo savaitę (prieš atostogas) grupelė mokytojų pradėjo „karingai“ nusiteikę kovoti su stresu, kuris jau tampa kasdieniu gyvenimo palydovu. 

Visą savaitę 5-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose vasaros poilsio stovyklos veiklose. Kiekvienas, dalyvavęs šioje stovykloje, surado sau patinkančią veiklą: pažinti, keliauti, patirti naujų įspūdžių. 

Birželio 25 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje  pradėjo veikti 5 – 8 klasių mokinių vasaros stovykla. Šios stovyklos tikslas - puoselėti istorinį, kultūrinį ir meninį ugdymą, tradicinį ir kultūrinį sąmoningumą.

Dar prieš ilgąjį Joninių savaitgalį paskelbti 2019 metų  MEPA mokyklų nugalėtojai. Džiaugiamės, kad gimnazija pripažinta viena iš 8 geriausių MEPA tinklo mokyklų. Dovana – 2020 metais vasario 14 d. mūsų gimnazijos 10 jaunųjų ambasadorių ir vienas mokytojas važiuos į Strasbūrą, kur vyks 4 MEPA Euroscola dienos. Dėkojame gimnazijos MEPA komandai.