Aktualijos

Veiklų kupina Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1-oji mūsų gimnazijoje buvo visiškai kitokia nei įprasta. Iš pat ryto visi PUG vaikai ir 1- III gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į pramogų salę, kur vyko „Talentų šou“. Šį puikų renginį inicijavo ir organizavo Gimnazijos tėvų komitetas. Scenoje pasirodė dainininkai, reperės, dailininkai, šokėjos, muzikos instrumentų virtuozai, rankdarbių kūrėjos, karatė meistrai ir net paslaptingi chemikai. Per daugiau nei dvi valandas salė pamatė daugiau nei 40 įspūdingų pasirodymų. Talentingiausiais pripažinti 6a klasės mokinys Rytis Šulinskas,  pademonstravęs bitboksą (beatbox), 8a klasės mokinė, grojusi saksofonu, Ieva Mačiulaitytė ir 4b klasės mokinė Karina Popendikytė, daugelį sužavėjusi savo siuvinėjimu ant popieriaus.

Po „Talentų šou“ mokiniai ėjo į stadioną, kur jų laukė visas atrakcijų pasaulis. Vieni galėjo dalyvauti lazerių mūšyje, kiti miklinti akį, ranką ar net koją šaudyme iš lankų, žaidžiant „Smoginį“, didelis būrys mankštinosi su „kengūrų“ batais, pavėsyje būrelis mokinių piešė ir ant popieriaus, ir ant akmenukų, ir net ant veidų.

Mokiniams bedemonstruojant savo gebėjimus ir besidžiaugiant draugais, į gimnaziją rinkosi buvę gimnazijos mokiniai.  Tai praėjusiais metais vykusio visų laidų susitikimo dalyvių prašymu organizuotas renginys. Šį kartą susirinko labai nedaug buvusių mokinių,   dominavo garbūs senjorai, tačiau draugėn suburtas ratelis turėjo ką pasipasakoti, prisiminti, pajuokauti. „Savi svečiai“ apžiūrėjo gimnaziją, pasidžiaugė modernėjančiomis aplinkomis, o ypač atnaujintu muziejumi.

Netruko prabėgti veiklų kupina diena, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Už iniciatyvą ir nuoširdų rūpestį bei puikius prizus „Talentų šou“ nugalėtojams ir dalyviams dėkojame mamoms Dianai Alarbied Majevskajai, Erikai Klapatauskienei ir visam Tėvų komitetui, o už įamžintas akimirkas dėkojame 8 b klasės mokiniui Vytautui Trumpiui ir „Alio, Raseiniai“ žurnalistui Pranui Laurinavičiui.

 

 
Ankstesni įrašai


Gegužės 30 d. 2b klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka, kurios tema  „Ką skaitysiu vasarą? “ vyko bibliotekoje. Bibliotekininkė Lina Pocienė pasidžiaugė antrokais, kurie daug skaito, priminė taisykles, kurių reikia laikytis atėjus, pristatė naujausias knygas, sudomino jų ištraukomis. 

Visą gegužės mėnesį Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 1-5 klasių mokiniams organizuotos alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinio kompleksinio projekto veiklos, skirtos rūkymo profilaktikai. 

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė gegužės 31 dieną lankėsi Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje.

Paskutinę pavasario dieną 7a klasės mokiniai praleido Palangoje. Nors orai ir nelepino, septintokai pasivaikščiojo Grafų Tiškevičių alėjoje, susipažino su skulptūrų parku, apsilankė A. Mončio namuose – muziejuje, Palangos bažnyčios bokšte su įrengta apžvalgos aikštele. Na, o svarbiausias kelionės tikslas buvo aplankyti Palangos iliuzijų namą „Eureka“ ir dalyvauti edukacijoje „Pažink mokslą kitaip“. 

Gegužės 29 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono BU mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose.