Aktualijos

Saulėtos priešmokyklinukų palydos į pirmąją klasę

Birželio 6 d., „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukams vyko pati iškilmingiausia ir gražiausia metų šventė – palydos į pirmąją klasę. Rytą tik į grupę įžengusių, vaikų nosytes pakuteno gaivus pamerktų bijūnų kvapas, pasitiko margaspalviais balionais išpuoštos grupės, vaisių vaišės. Visa tai - tėvelių dovana atsisveikinant su grupe. Į pramogų salę mažieji žengė pasipuošę raidžių karūnomis. Vaidino vaidinimą „Kaip pelytės mokėsi skaityti“, šoko šokius „Laikrodukas“ ir „Šokoladas“, dainavo linksmas daineles apie draugystę, vasarėlę, o užbaigdami pasirodymą iš visos širdies svarbiausius dainos žodžius skyrė Lietuvai, saulei, mokytojai, meilei, šeimai. Visus susirinkusius sveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audra Samienė, o direktorė Danutė Janukienė, nuoširdžiai apkabindama kiekvieną vaiką, įteikė priešmokyklinio ugdymo(si) programos baigimo pažymėjimus, linkėjo sėkmės įveikiant kitas ugdymo pakopas. Priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtojos atsisveikindamos dovanojo vaikams atminimo dovanėles. Būsimosios pirmokų mokytojos Ingrida ir Irena gyrė vaikų pasirodymą ir pakvietė pirmadienį, birželio 10 d., į susipažinimo veiklas. Tėveliai džiaugėsi prabėgusiais džiaugsmingais vaikų priešmokykliniais metais, dėkojo už gražias erdves, ugdymą, rūpestį ir pagalbą auklėjant savo mažąsias atžalas. Atvykusi klounė Fifi pradžiugino vaikus žaidimais ir pokštais.

  Rodos, nieko neįvyko, o įvyko šitiek daug, jūs nuo šio saulėto ryto, jau pirmokai, sėkmės mokytis  ir augt.

 
Ankstesni įrašai


2a klasės lietuvių kalbos pamoka vyko bibliotekoje. Mokiniai skaitė rekomenduojamų perskaityti knygų aprašymus ir lentynose ieškojo šių knygelių. Bibliotekininkė E. Baltrušaitienė surinko daug knygų, kurias mokiniai rinkosi skaityti vasarą. Kad susidomėtų šiomis knygelėmis mokiniai skaitė jų ištraukas, eilėraščius. Visi pasirinko, ką skaityti, pasiėmė knygeles ir žadėjo vasarą ateiti į biblioteką.

Darius Joneikis VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ parengto ir vykdomo projekto ,,Nerūkyk - gyvenk sveikiau" mokiniams vedė prevencinę paskaitą-edukacinę programą prieš vaikų rūkymą, elektroninių cigarečių naudojimą ar kitas priemones, susijusias su psichoaktyvių medžiagų vartojimu. 

Prabėgo dar vieni mokslo metai. Atėjo taip visų lauktos vasaros atostogos. Trečiokai visus pradinių klasių mokinius pakvietė į mokslo metų užbaigimo renginį. Palydėjome ketvirtokus į penktą klasę, padėkojome tėveliams už rūpestį, mokytojoms už žinias. Susipažinome su septyniais pasaulio stebuklais ir nusprendėme, kad pats didžiausias stebuklas esame mes – VAIKAI.

Ar Viduklėje švarus oras ir vanduo? Toks klausimas iškilo ketvirtokams mokantis pasaulio pažinimo.

Birželio 6 d. gimnazijos merginų komanda dalyvavo Lietuvos kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinėse varžybose Šiauliuose.