Aktualijos

Rajono pradinių klasių mokytojų metodinė diena „Smalsumas – žingsnis į sėkmę“

Birželio 19 dieną mūsų gimnazijoje vyko Raseinių rajono pradinių klasių mokytojų metodinė diena „Smalsumas – žingsnis į sėkmę“. Džiaugiamės gausiu kolegų dalyvavimu iš visų rajono bendrojo lavinimo įstaigų. Pranešimus skaitė Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė  „Gebėjimų ugdymas naudojantis 1-4 kl. mokymo priemonėmis ir įranga, įsigytomis projekto „Mokyklų aprūpinimo gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ lėšomis“, mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytojos Edita Lukošienė „Smalsumas“, Raigeda Buzienė „Sėkmingą mokymąsi skatinanti pamoka“ ir Zita Kačiušienė  „Mokymas(is) iš patirties ir per patirtį“. Visi svečiai džiaugėsi šiltu priėmimu bei gražiomis ir atnaujintomis gimnazijos erdvėmis.
Ankstesni įrašai


Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai, kartu su savo biologijos mokytoja Virginija Petrošiene, išsikėlė klausimą – ar Viduklės miestelyje esantis tvenkinys tinka maudynėms, kokia jo ekologinė būklė? Kaip tik paskutinė mokslo metų savaitė skirta patirtinėms veikloms, todėl bus galima patikrinti. 

 

Patirtinės savaitės veikla įdomi ir naudinga tiek mokiniams, tiek mokytojams. Animacinių filmukų kūrimo komanda lankėsi Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre. 

Patyriminio ugdymo savaitei įpusėjus mokinių veiduose galima pastebėti susidomėjimą ir susidariusį naują požiūrį į mokomuosius dalykus. Mokytojai sudarė mokiniams sąlygas mokytis įdomiai, kitaip nei įprasta. Gimnazijos istorijos kabinetas virto kūrybinėmis dirbtuvėmis.

Gimnazijoje jau kelintą dieną vyksta neįprasta veikla. Mokiniai dalyvauja įvairiose patirtinės savaitės veiklose.

Šiandien savo grupę nuspalvinome baltai. Veiklą pradėjome susitikimu su Marijos mama Živile. Ji supažindino su mūsų aprangos ir namų interjero spalvų derinimu. 

Mokiniai suprato, kad atrodytum stilingai, nebūtina išleisti daug pinigų. Grožį susikurti galime iš paprastų dalykų. Grįžę į klasę, grojant relaksacinei muzikai, gimnazistai spalvino mandalas.