Aktualijos

Ketvirtokų patirtinė veikla

Ar Viduklėje švarus oras ir vanduo? Toks klausimas iškilo ketvirtokams mokantis pasaulio pažinimo. Į šį klausimą atsakymo ieškoti leidomės patirtinių veiklų metu. Pirmąją dieną skyrėme vandeniui. Žiūrėjome filmukus apie vandens taršą, keliavome į Viduklės nuotekų valymo įrenginius, kūrėme ketureilius ir rašėme miniatiūras. Namuose apklausėme savo artimuosius, kaip šeima tvarkosi su nuotekomis. Antrąją dieną skyrėme orui. Vėl pažiūrėjome filmukus, susirašėme kilusius klausimus ir keliavome į Saulės elektrinę. Mus pasitiko verslininkas Stasys Bružas, kuris papasakojo apie saulės energijos panaudojimą elektros gamybai, atsakė į mūsų klausimus. Grįžę į klases susisteminome įgytas žinias. Patirtinės veiklos metu padarytas išvadas pristatėme visiems pradinukams.
Ankstesni įrašai


Birželio 6 d. gimnazijos merginų komanda dalyvavo Lietuvos kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinėse varžybose Šiauliuose. 

Birželio  3 - 4 dienomis pirmokai ir antrokai kartu dalyvavo patirtinėse veiklose. Visos veiklos buvo  integruotos: pasaulio pažinimas, Lietuvos istorija, dailė ir technologijos, kūno kultūra, net matematika.

Vasara jau tvirtais žingsniais atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Mažieji birželio 4 d. ją pasveikino savo piešiniais. Atvira ugdomoji veikla ,,Labas, vasarėle“ vyko žaidimų aikštelėje. Vaikai vasarą vaizdavo dažais ir piešdami ant plėvelės. 

Birželio 1-oji mūsų gimnazijoje buvo visiškai kitokia nei įprasta. Iš pat ryto visi PUG vaikai ir 1- III gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į pramogų salę, kur vyko „Talentų šou“. Šį puikų renginį inicijavo ir organizavo Gimnazijos tėvų komitetas. Scenoje pasirodė dainininkai, reperės, dailininkai, šokėjos, muzikos instrumentų virtuozai, rankdarbių kūrėjos, karatė meistrai ir net paslaptingi chemikai.

Gegužės 30 d. 2b klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka, kurios tema  „Ką skaitysiu vasarą? “ vyko bibliotekoje. Bibliotekininkė Lina Pocienė pasidžiaugė antrokais, kurie daug skaito, priminė taisykles, kurių reikia laikytis atėjus, pristatė naujausias knygas, sudomino jų ištraukomis.