Aktualijos

Išvyka - dovana už puikius pasiekimus

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba birželio 8 dieną rajoninių olimpiadų laimėtojams organizavo edukacinę išvyką į Anykščius „Sėkmės trajektorija 2019“. Į šią išvyką vyko septyni mūsų gimnazijos mokiniai: Kotryna, Austėja, Eimantė, Kristupas, Titas, Linas ir Gabrielius.

Laimėtojai turiningą edukacinę programą pradėjo Antano Baranausko gražiajame Anykščių šilelyje. Sustoję prie Puntuko, ant kurio iškalti Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bareljefai, prisiminė pirmuosius Lietuvos lakūnus ir jų žygdarbį. Eidami medžių lajų taku, grožėjosi mišku, o įkopę į apžvalgos bokštą ir atsidūrę virš medžių viršūnių, žvelgė į gražiuosius Anykščius. 
Tą savaitgalį Dainuvos slėnyje vyko respublikinis festivalis „Nuotykiai tęsiasi“, tad mokiniai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose edukacijų/ dirbtuvių/žaidimų erdvėse. Mokiniai ne tik kūrė, gamino, bet parsivežė idėjų ir savo sukurtų gaminių. Vasaros rogučių trasoje džiūgaudami leidosi ir kilo, patirdami malonius potyrius. Edukacinės išvykos „Sėkmės trajektorija 2019“ finišas įvyko prie „Laimės žiburio“. Čia rajono olimpiadų prizinių vietų laimėtojams Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomus įteikė direktorė Reda Kunickienė ir palinkėjo sėkmės.

Mokiniai grįžo pavargę, bet puikiai nusiteikę ir besidžiaugiantys turininga išvyka.
Ankstesni įrašai


Birželio 6 d., „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukams vyko pati iškilmingiausia ir gražiausia metų šventė - palydos į pirmąją klasę.

2a klasės lietuvių kalbos pamoka vyko bibliotekoje. Mokiniai skaitė rekomenduojamų perskaityti knygų aprašymus ir lentynose ieškojo šių knygelių. Bibliotekininkė E. Baltrušaitienė surinko daug knygų, kurias mokiniai rinkosi skaityti vasarą. Kad susidomėtų šiomis knygelėmis mokiniai skaitė jų ištraukas, eilėraščius. Visi pasirinko, ką skaityti, pasiėmė knygeles ir žadėjo vasarą ateiti į biblioteką.

Darius Joneikis VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ parengto ir vykdomo projekto ,,Nerūkyk - gyvenk sveikiau" mokiniams vedė prevencinę paskaitą-edukacinę programą prieš vaikų rūkymą, elektroninių cigarečių naudojimą ar kitas priemones, susijusias su psichoaktyvių medžiagų vartojimu. 

Prabėgo dar vieni mokslo metai. Atėjo taip visų lauktos vasaros atostogos. Trečiokai visus pradinių klasių mokinius pakvietė į mokslo metų užbaigimo renginį. Palydėjome ketvirtokus į penktą klasę, padėkojome tėveliams už rūpestį, mokytojoms už žinias. Susipažinome su septyniais pasaulio stebuklais ir nusprendėme, kad pats didžiausias stebuklas esame mes – VAIKAI.

Ar Viduklėje švarus oras ir vanduo? Toks klausimas iškilo ketvirtokams mokantis pasaulio pažinimo.