Aktualijos

Įdomi prevencinė paskaita - edukacija

Darius Joneikis, VšĮ „Darnaus vystymo projektai“ parengto ir vykdomo projekto ,,Nerūkyk - gyvenk sveikiau" atstovas, mūsų 6-7 klasių mokiniams vedė prevencinę paskaitą-edukacinę programą apie vaikų rūkymą, elektroninių cigarečių naudojimą ar kitas priemones, susijusias su psichoaktyvių medžiagų vartojimu. Vėliau interaktyviomis-edukacinėmis formomis, labai patraukliomis jaunimui, buvo pristatomos priklausomybių formos, dažniausiai kamuojančios jaunuolius. Buvo pristatyta edukacinė – interaktyvi programa prieš rūkymą, alkoholį ir narkotikus. Pristatymo metu buvo naudojamos užsienio šalių naudojamos edukacinės priemonės – imitacinė vėžiu sergančio žmogaus burna, dervų stiklainis ir kitos priemonės. Bendraujant su moksleiviais buvo stengtasi jų negąsdinti, bet pakeisti jų mąstymą ir sužadinti motyvaciją keisti savo elgesį.
Ankstesni įrašai


Prabėgo dar vieni mokslo metai. Atėjo taip visų lauktos vasaros atostogos. Trečiokai visus pradinių klasių mokinius pakvietė į mokslo metų užbaigimo renginį. Palydėjome ketvirtokus į penktą klasę, padėkojome tėveliams už rūpestį, mokytojoms už žinias. Susipažinome su septyniais pasaulio stebuklais ir nusprendėme, kad pats didžiausias stebuklas esame mes – VAIKAI.

Ar Viduklėje švarus oras ir vanduo? Toks klausimas iškilo ketvirtokams mokantis pasaulio pažinimo.

Birželio 6 d. gimnazijos merginų komanda dalyvavo Lietuvos kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos finalinėse varžybose Šiauliuose. 

Birželio  3 - 4 dienomis pirmokai ir antrokai kartu dalyvavo patirtinėse veiklose. Visos veiklos buvo  integruotos: pasaulio pažinimas, Lietuvos istorija, dailė ir technologijos, kūno kultūra, net matematika.

Vasara jau tvirtais žingsniais atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Mažieji birželio 4 d. ją pasveikino savo piešiniais. Atvira ugdomoji veikla ,,Labas, vasarėle“ vyko žaidimų aikštelėje. Vaikai vasarą vaizdavo dažais ir piešdami ant plėvelės.