Aktualijos

Blaivus gyvenimas veža!

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė gegužės 31 dieną lankėsi Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje. Kažkada buvęs maištautojas, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius. Lektorius pasakojo, kad savo karjerą sveikuolių sąjungoje pradėjo savanoriaudamas. Susitikimo metu jis pasidalino savo patirtimi apie tai, kas jį atvedė į šį kelią, lygino, koks jo gyvenimas buvo iki tol ir koks yra dabar, kalbėjo apie tai, kodėl verta gyventi sveikai, sąmoningai ir blaiviai. Svečias taip pat susitikimo dalyvius motyvavo kalbėdamas apie savanorystę ir jos privalumus: pasirodo, kiek daug galimybių dabar jaunimas turi ir gali save išbandyti įvairiose „blaiviose“ veiklose.  Simonas ragino mokinius būti aktyviems, pasitikėti savimi, imtis iniciatyvos ir stumti žalingus įpročius šalin.

 
Ankstesni įrašai


Paskutinę pavasario dieną 7a klasės mokiniai praleido Palangoje. Nors orai ir nelepino, septintokai pasivaikščiojo Grafų Tiškevičių alėjoje, susipažino su skulptūrų parku, apsilankė A. Mončio namuose – muziejuje, Palangos bažnyčios bokšte su įrengta apžvalgos aikštele. Na, o svarbiausias kelionės tikslas buvo aplankyti Palangos iliuzijų namą „Eureka“ ir dalyvauti edukacijoje „Pažink mokslą kitaip“. 

Gegužės 29 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono BU mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose. 

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija dalyvauja projekto „Mokyklos Europos parlamento ambasadorės“ įgyvendinime. 

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas kartu su Kulių gimnazija, Kulių krašto muziejumi bei tarptautiniu partneriu – Yad Vashem – tarptautine studijų apie Holokaustą mokykla Izraelyje, organizavo dviejų dienų ataskaitinį seminarą mokytojams „Holokausto istorijos dėstymo metodai“. 

Gegužės 24 d. gimnazijoje vyko XVII laidos Paskutinio skambučio šventė. Per pirmąją pamoką gimnazijos ketvirtokai atvyko į gimnaziją kartu su savo auklėtojais Danute Vykertaite ir Tomu Kantautu. Čia juos sutiko ir pasveikino trečiokai gimnazistai.