Aktualijos

Birželio 14-ąją pagerbti tremtiniai ir politiniai kaliniai

„ - Ką tėvukas negero padarė? Gal žmogų užmušė ar mirtinai sužalojo? 
Nieko neužmušė, nieko nesužalojo.
Tai gal valstybės pinigus pasisavino ar paštą veždamas pasiėmė sau, kas jam nepriklausė?
Nieko nepasisavino, nieko sau nepasiėmė. 
Taip ir išvažiavo nesupratę, kaip galima be kaltės iš žmogaus viską atimti, atplėšti nuo tėviškės ir išvežti į tokias tolybes. Ir aš nesupratau, ir tu, tėvuk, ir tu, miela močiut, nesupratai. O jūs, šimtai tūkstančių tremtinių, ar supratote, už ką jus vežė iš LIETUVOS?“ ( Paulavičius 1989: 396, Viduklė)

Birželio 14-ąją gimnazijoje nuskambėjo Vidukliškių tremtinių ir juos trėmusių enkavedistų prisiminimai. Prie improvizuotų lagerio tvorų, tylos minute pagerbti visi tremtyje žuvusieji.

Vienuoliktokų parengta meninė istaliacija priminė skaudžią Lietuvos praeitį, tačiau džiugu, kad šią akciją sumąstė ir įgyvendino patys mokiniai. Galime džiaugtis jauna karta, kuri myli ir gerbia mūsų Tėvynę. Ypatingas AČIŪ – Vakarei Stanaitytei, įdėjusiai daugiausiai triūso, kad akcija būtų įgyvendinta.
Ankstesni įrašai


Birželio 14-ąją gimnazijoje vyko Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis finansuojamo projekto „Nerūkyk - gyvenk sveikiau“ antroji dalis. Individualius pokalbius su mokiniais vedė psichologė Karolina Rudžionytė. Šių susitikimų tikslas - sveikaos gyvensenos motyvacija. 

Nuo penktadienio gimnazijoje prasideda patirtinio ugdymo veiklos, kurių metu įgytas žinias pritaikysime praktikoje, siesime su artimiausia gyvenamąja aplinka. Praturtinti mokinius žiniomis mums padeda ir Raseinių  valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. 

Birželio 11 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyko projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ baigiamasis renginys. Renginyje atsisveikinime su 8-ąja ir susipažinome su 10-ąja RM mokytojų karta. Gaila, kad išlydėjome savo RM mokytoją ir bent jau vieniems metams sustabdėme veiklą šiame projekte. Mes grįšime! 

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba birželio 8 dieną rajoninių olimpiadų laimėtojams organizavo edukacinę išvyką į Anykščius „Sėkmės trajektorija 2019“. Į šią išvyką vyko septyni mūsų gimnazijos mokiniai: Kotryna, Austėja, Eimantė, Kristupas, Titas, Linas ir Gabrielius.

Birželio 6 d., „Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupių priešmokyklinukams vyko pati iškilmingiausia ir gražiausia metų šventė - palydos į pirmąją klasę.