Aktualijos

Atrandame Viduklę

Gimnazijoje jau kelintą dieną vyksta neįprasta veikla. Mokiniai dalyvauja įvairiose patirtinės savaitės veiklose. Antradienį patirtinio ugdymo programos Discover Vidukle (Atrask Viduklę) mokiniai vaikščiojo ir fiksavo pagrindinius objektus miestelyje, kurie gali būti įdomūs ir naudingi užsienio turistams. Įveikėme daugiau kaip 6 kilometrus ir aplankėme Šv. Kryžiaus bažnyčią, Bakaniuko kalnelį, tris maisto parduotuves, abi koldūnines, gaisrinės padalinį. Prisiminėme vaikystę ir pasisupome darželio sūpynėse. Dabar turime daug nuotraukų, kurias panaudosime pristatymo kūrimui.
Ankstesni įrašai


Šiandien savo grupę nuspalvinome baltai. Veiklą pradėjome susitikimu su Marijos mama Živile. Ji supažindino su mūsų aprangos ir namų interjero spalvų derinimu. 

Mokiniai suprato, kad atrodytum stilingai, nebūtina išleisti daug pinigų. Grožį susikurti galime iš paprastų dalykų. Grįžę į klasę, grojant relaksacinei muzikai, gimnazistai spalvino mandalas.

Šiandien mokiniai pradėjo spalvinti savo dienas. Susipažinę, susikūrę grupės taisykles  žiūrėjo A. Jankausko filmą „Spalvos“. 

Birželio 14-ąją gimnazijoje nuskambėjo Vidukliškių tremtinių ir juos trėmusių enkavedistų prisiminimai. Prie improvizuotų lagerio tvorų, tylos minute pagerbti visi tremtyje žuvusieji.

Vienuoliktokų parengta meninė istaliacija priminė skaudžią Lietuvos praeitį, tačiau džiugu, kad šią akciją sumąstė ir įgyvendino patys mokiniai. Galime džiaugtis jauna karta, kuri myli ir gerbia mūsų Tėvynę. 

Birželio 14-ąją gimnazijoje vyko Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis finansuojamo projekto „Nerūkyk - gyvenk sveikiau“ antroji dalis. Individualius pokalbius su mokiniais vedė psichologė Karolina Rudžionytė. Šių susitikimų tikslas - sveikaos gyvensenos motyvacija. 

Nuo penktadienio gimnazijoje prasideda patirtinio ugdymo veiklos, kurių metu įgytas žinias pritaikysime praktikoje, siesime su artimiausia gyvenamąja aplinka. Praturtinti mokinius žiniomis mums padeda ir Raseinių  valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.