Aktualijos

Šeimų skaitymo varžytuvės

Gegužės 7-oji - spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ta proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka skelbė neįprastas šeimų skaitymo varžytuves. Džiaugiamės ir didžiuojamės tais tėveliais ir mamytėmis, kurie dalyvavo šiame iššūkyje! Tai buvo varžytuvės ir tyrimas, kiek skaitymas svarbus šeimose ir koks dėmesys jam skiriamas. Gaila, kad išdrįsusių varžytis atsiliepė labai nedaug. Bet mums svarbu ne kiekybė, o kokybė! Rimta komisija įvertinusi Jūsų filmuotus siužetus ir nuotraukas rezultatus paskelbs ir laimėjusias šeimas apdovanos vaikų gynimo dieną birželio 1-ąją. Visiems tariame nuoširdų ačiū. Tikimės, kad kitais metais norinčių dalyvauti šeimų skaitymo varžytuvėse bus daugiau. Iki malonių susitikimų!
Ankstesni įrašai


Baigėsi I-IV klasių baudų metimo konkursas. Klasės komandą sudarė 10 mokinių, kurie turėjo atlikti po 10 baudos metimų. Geriausiai šiame konkurse sekėsi Ib  klasei pataikiusiai 57 baudas. Antra liko IIa klasė – 46 baudos, treti IVa – 40 taiklių baudos metimų. 

2018-2019 m. m. Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių lengvosios atletikos keturkovės komandinėse varžybose iškovojo I vietą. Kiek mažiau pasisekė berniukams, bet džiaugiamės jų dalyvavimu.

3a ir 4b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pasaulio pažinimo bei  dailės ir technologijų pamokoje. Vaikai ieškojo informacijos apie pasirinktą ES valstybę ir gamino vėliavėles. Su mokinių atliktais darbais galite susipažinti aplankydami parodėlę pradinukų koridoriuje.

Šiandien gimnazijoje vyko netradicinė pilietiškumo pamoka. Ją vedė Europos komisijos Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranskevičius. 7-IV kl. gimnazistai pasikartojo Europos istoriją, diskutavo kas yra Europa kiekvienam.

Gegužės 8 d.  vyko informacinių technologijų integruota pamoka-diskusija. Mokiniai žiūrėjo Lietuvos ryto televizijos laidą „Mes europiečiai„, o po to diskutavo apie tai, kiek Europa duoda Lietuvai ir kiek Lietuva nori pasiimti iš jos. Mokiniai išsakė mintis kokią Europos sąjungą nori matyti ateityje.