Aktualijos

#MEPALietuva. Žygis už Mamas, už Europą, už judėjimą sveikatai

Gegužės 10-ąją, minint ką tik praėjusią Motinos dieną, Europos dieną ir Pasaulinę judėjimo sveikatai dieną, apie 100 mūsų gimnazijos 5-III klasių mokinių ir 5 mokytojos  dalyvavo 13 ir 26 kilometrų žygiuose. 

Pirmuoju maršrutu Viduklė - Gyliai - Rimkiškiai - Jūkainiai - Viduklė žygiavo 51 mokinys ir mokytojos Jolanta Jonaitienė, Edita Baltrušaitienė ir Romena Antanavičienė. Įveikę daugiau nei du trečdalius kelio, žygeiviai susitiko su Viduklės stalo teniso klubo nariu Klemensu Kroliu. Nors mokiniams gerbiamas K.Krolys geriau žinomas kaip Simono Stanevičiaus atminimo puoselėtojas ir muziejininkas, tačiau šį kartą svečias kalbėjo ne apie rašytoją, bet apie judėjimo ir sveikos gyvensenos privalumus, apie puikias galimybes sportuoti net ir Viduklėje.  K.Krolys kvietė mokinius prisjungti prie puikaus Viduklės stalo tenisininkų būrio. 

Padėkoję svečiui žygeiviai patraukė gimnazijos link.

Antruoju maršrutu Viduklė – Kairiškė – Molavėnai – Viduklė žygiavo 53 mokiniai ir mokytojos Gintarė Tytmonienė ir Audra Samienė. Molavėnuose žygievius pasitiko Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro trenerės, kurios pasidalino mintimis apie sveiką gyvensena bei pravedė puikią mankštą. Gimnazijos virėjos nepamiršo žygeiviams išvirti skanios košės. Papietavę, pailsėję gimnazistai toliau tęsė kelionę į Viduklę per Pašešuvio ir Stungurių kaimus.    

Kelios valandos gamtoje, žvalgantis po gražų pavasarinį mišką, vis mintimis prabėgant per šios dienos ėjimo misiją. Už mamas, už namus, už judėjimą sveikatai!
Ankstesni įrašai


 Šiandien gimnazijoje įvyko Bandomasis Europos egzamino ir Europos egzamino konkursai, skirti paminėti Europos dieną. Mokiniai turėjo galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas. Šiemet konkurse dalyvavo 42 gimnazistai. Geriausieji užregistruoti II konkurso etapui. Linkime sėkmės.

 

Gegužės 7 d. vyko rajoninis priešmokyklinio amžiaus vaikų saugaus eismo konkursas, kuriame dalyvavo „Atšvaitukų“ komanda iš „Bitučių“ grupės ir „Žiburiukų“ komanda iš „Smalsučių“ priešmokyklinės ugdymo grupės.

Gegužės 7-oji - spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Ta proga Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos biblioteka skelbė neįprastas šeimų skaitymo varžytuves. 

Baigėsi I-IV klasių baudų metimo konkursas. Klasės komandą sudarė 10 mokinių, kurie turėjo atlikti po 10 baudos metimų. Geriausiai šiame konkurse sekėsi Ib  klasei pataikiusiai 57 baudas. Antra liko IIa klasė – 46 baudos, treti IVa – 40 taiklių baudos metimų. 

2018-2019 m. m. Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių lengvosios atletikos keturkovės komandinėse varžybose iškovojo I vietą. Kiek mažiau pasisekė berniukams, bet džiaugiamės jų dalyvavimu.