Aktualijos

#MEPALietuva. Pamokos Europos pažinimui

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija dalyvauja projekto ,,Mokyklos Europos parlamento ambasadorės“ įgyvendinime. Gegužės mėnesį vyksta daug renginių, skirtų paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 15-os metų jubiliejui. Tikybos pamokų metu aštuntokai ir antrokai gimnazistai ruošė projektinius darbus apie šventas vietas Europos Sąjungos šalyse. Labiausiai mokinių dėmesį patraukė Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Mokiniai pagerino grupinio darbo įgūdžius, pagilino žinias ir kūrybiškai pristatė savo kūrybinius darbus. 
Ankstesni įrašai


Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas kartu su Kulių gimnazija, Kulių krašto muziejumi bei tarptautiniu partneriu – Yad Vashem – tarptautine studijų apie Holokaustą mokykla Izraelyje, organizavo dviejų dienų ataskaitinį seminarą mokytojams „Holokausto istorijos dėstymo metodai“. 

Gegužės 24 d. gimnazijoje vyko XVII laidos Paskutinio skambučio šventė. Per pirmąją pamoką gimnazijos ketvirtokai atvyko į gimnaziją kartu su savo auklėtojais Danute Vykertaite ir Tomu Kantautu. Čia juos sutiko ir pasveikino trečiokai gimnazistai.

Gegužės 25 dieną minima Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena. Šią skaudžią dieną mūsų gimnazijos mokiniai paminėjo lankstydami gerveles, karpydami raktelius ir ilgesio kaspinėlius. Šiais simboliais papuošė prie gimnazijos augančius jaunus medelius.

 

Viduklės miestelio bibliotekoje vyko „Akvarelės ir vaizduotės rytmetis“  3a klasės mokiniams su rašytoja, dailininke, knygų iliustratore Sigute Ach. Trečiokai susipažino su įdomia piešimo technika, sukurtiems darbeliams kūrė apibūdinimus  ir pasigamino savo kūrybinių darbų knygeles.

Gegužės 23 d. gimnazijoje lankėsi ir mokiniams bei mokytojams paskaitą skaitė (tiksliau - žaismingai mokė) aktorius, viešosios kalbos - retorikos mokytojas Vytautas Kontrimas. Šio susitikimo tikslas - pasidalinti pagrindiniais retorikos meno štrichais, paslaptimis ir gudrybėmis. Esminis dalykas, ką akcentavo gerbiamas aktorius, nebūti nuobodžiam ir repetuoti savo kalbą „prieš gyvą“ klausytoją.