Aktualijos

#MEPALietuva. Mokiniai „Jaunojo kino žiūrovo dienoje“

Gimnazijos 6-8 klasių mokinių grupė dalyvavo Europos vaikams skirtame renginyje, kuris vyko Kauno „Romuvos“ kino teatre . Kiekvienoje  šalyje mokiniai tapo kino kritikais, kurių verdiktui bus patikėti trys kino ekspertų atrinkti filmai. Šiemet jaunieji ekspertai žiūrėjo belgų režisieriaus Johan Timmers filmą „Kovotoja“, pasakojantį apie gabią jauną sportininkę, skaudžiai išgyvenančią tėvų skyrybas. Antrasis vaikų simpatijų lauksiantis filmas – nuotykių kupinas Christian Lo darbas „Pašėlusios gastrolės“, kuris papasakos apie jaunuolių roko grupės kelionę per Norvegiją, siekiant spėti į Nacionalinį roko konkursą. Trečiasis filmas – romantiškas režisieriaus Toby MacDonald filmas „Porininkai“ apie pirmąją meilę ir vaikino vardu Ambersonas istorija, kai jis už savo klasės draugą rašo meilės laiškus žaviai mokytojo dukrai, tačiau ir pats yra ją įsimylėjęs. Visi trys filmai buvo rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais. 
Ankstesni įrašai


Meilė svarbiausiam žmogui MAMAI prilygsta vandenynui. Su potvyniais, atoslūgiais, bangom, audrom ir tyliu raibuliavimu kasdieniuose jausmuose. Gegužės 3 d. gimnazistai sukvietė savo mamytes, močiutes į tradicinį renginį, skirtą mamos dienai paminėti, kuris vyko  Raseinių rajono Viduklėje esančiame  kultūros centre.

Ketvirtos gimnazijos klasės mokinė Viktorija Usinaitė sukvietė visus mokinius į Pilietiškumo rytmetį, kurio metu pasidalino idėjomis kaip mes visi galime prisidėti prie aplinkos švarinimo. Besaikis vartojimas ir po jo paliekamos šiukšlės yra ne tik Lietuvos, Europos, bet ir viso pasaulio problema. 

Gegužės 3 dieną IIa klasėje vyko integruota pilietiškumo pagrindų ir rusų kalbos pamoka. Ją vedė rusų kalbos mokytoja metodininkė Audra Butkienė ir istorijos vyresnysis mokytojas Tomas Kantautas.

Gimnazijos Tėvų komitetas organizavo Augintinio dieną gimnazijoje. Grįžusius po pavasario atostogų mokinius nustebino staigmena - bibliotekoje buvo įrengta šuniukų statulėlių paroda. 

Balandžio 29 d.  mokiniai  gimnazijoje organizavo net tris Europietiškumo pamokas, kurių metu jaunieji gimnazistai, pasiskirstę į Europos Parlamento komitetus, bandė spręsti jiems aktualias problemas. Ačiū už puikias idėjas, nuotaiką ir kitokias žinias apie Europą.