Aktualijos

Lengvaatlečių startai 2019

Gegužės 29 d. gimnazijos vaikinų ir merginų komandos dalyvavo rajono BU mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose. Merginų komanda bendroje įskaitoje iškovojo trečią vietą, praleisdama Šaltinio progimnazijos ir Jono Žemaičio gimnazijos komandas. Vaikinų komanda užėmė penktą vietą. Kiekvienas komandos dalyvis įnešė savo indėlį į komandos rezultatą. Liveta Petroševičiūtė (7b kl.) tapo 100 m bėgimo rungties nugalėtoja. Dovilė Pocevičiūtė (Ib kl.) šuolio į tolį rungtyje, Inga Kliknaitė (IIa kl.) rutulio stūmimo rungtyse užėmė trečiąsias vietas. Kornelija Kulišauskaitė (8a kl.) buvo antra, o Kotryna Domkutė (7a kl.) – trečia 400 m bėgimo rungtyje. Vaikinų grupėje, šuolio į tolį rungtyje, Domas Baranauskas (6a kl.) užėmė trečią vietą, Ugnius Dumskis (8a kl.) rutulio stūmimo rungtyje buvo antras, Paulius Živatkauskas 400 m bėgimo rungtyje užėmė trečiąją vietą. Gimnazijos merginų komanda iškovojo teisę atstovauti Raseinių rajoną respublikos kaimo vietovių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinėse varžybose, kurios vyks birželio 6 d.  Šiauliuose.