Aktualijos

Istorikų mokykla baigta

Istorijos mokykla skirta I-IV klasių mokiniams, besidomintiems istorija, siekiantiems žinių, kūrybingiems ir norintiems tobulėti. Antrus metus iš eilės istorijos žinias šioje mokykloje tobulino ir sėkmingai mokslus baigė bei gavo mokslų baigimo pažymėjimą IIIb klasės mokinys Justas Sirvidas. Vilniaus universiteto istorijos fakultete Justas susipažino su archeologijos, Lietuvos ir Visuotinės bei kultūros istorijos esminiais faktais, dirbo su Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojais. Gimnazistas įgijo papildomų teorinių žinių, kurios yra būtinos besidomintiems istorija, ketinantiems pasirinkti istorijos egzaminą. Pasak Justo, mokymo programa sukurta aktualiausiomis jauniesiems istorikams temomis, į programą įtrauktos tiek teorinės paskaitos, tiek edukaciniai užsiėmimai ir ekskursijos. Įgytomis žiniomis gimnazistas žada pasidalinti su jaunesnių klasių mokiniais taip išmėgindamas ir mokytojo vaidmenį.
Ankstesni įrašai


Anglų kalbos mokytojos Jurgita Parnarauskienė ir Sima Trakšelienė dalyvavo pedagogų kompetencijų tobulinimo seminare „Esė rašymas bendrojo ugdymo mokykloje: mokymas ir vertinimas“. Seminarą vedė Vilniaus universiteto dėstytoja,  mokanti studentus akademinio rašymo. 

Gegužės 13 dieną vyko sveikatos rytmetys „Pusryčiai kitaip“. Šiam rytmečiui 1-4 ir 5- III gimnazijos klasių mokiniai ruošėsi iš anksto. 

„Bitučių“ ir „Smalsučių“ grupės vaikai kūrė knygeles rajoninei parodai „Mano knygelė“. Knygelių paroda skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai bei Pasaulinei knygos dienai paminėti. 

 

 

Gegužės 6-osios rytmetis Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje prasidėjo netradiciškai - visuomenės sveikatos specialistės Linos organizuota viktorina. 

Pradinių klasių mokiniai visą savaitę ruošėsi paminėti Europos dieną: susiskirstė grupėmis, pasirinko šalį, apie ją rinko informaciją ir kūrė plakatus. Penktadienį trečiokai ir ketvirtokai pilietiškumo rytmečio metu pristatė sukurtus plakatus visiems pradinių klasių mokiniams.