Aktualijos

Gera priešmokyklinukų diena Simono Stanevičiaus tėviškėje

Saulėtą ir gražų trečiadienio rytą, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai aplankė Simono Stanevičiaus tėviškę. Maloniai pasitiko sodybą prižiūrintis muziejininkas Klemensas Krolys. Jis vaikams papasakojo apie rašytoją, jo kuriamas pasakas. Supažindino su sodyboje esančiais senais daiktais, buityje jau nebenaudojamais įrankiais. Mažieji kūrė dovanėles iš plastilino ten esantiems Lapei ir Lokiui. Aplink supanti ramybė nuteikė vaikus kūrybiškam darbui. Darbeliuose buvo naudojamas ne tik plastilinas, bet ir gamtinės medžiagos: aplink augančios gėlės, lapai, šakelės, akmenėliai. Turėjome puikias sąlygas vaikų saviraiškai ugdytis. Vaikai sodyboje buvo pirmą kartą, tačiau tikimės, kad ne paskutinį. Atsisveikindami su muziejininku prižadėjome grįžti čia ir kitais metais.

 
Ankstesni įrašai


 Balandžio 6 dieną, Vilniaus universiteto Geomokslų institute vyko devynioliktas Nacionalinis moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkursas. Konkurso tikslas- skatinti domėjimąsi geografija, jaunimo norą pažinti, suprasti, pasidalinti, bendrauti... Renginyje dalyvavo 826 mokiniai iš įvairiausių Lietuvos mokyklų.  

Gegužės mėnesį gimnazijoje vyko daug renginių, skirtų paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 15-os metų  jubiliejui. Mokiniai dalyvavo viktorinose, vykdė projektus, vyko integruotos pamokos. 

Gegužės16 d. Raseinių r. Šaltinio progimnazijoje vyko aštuntos klasės mokinių rusų kalbos konkursas. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos 8a klasės mokinės: Eglė Vispolskytė, Augustė Povilaitytė, Viktorija Vaištaraitė, Eimantė Mockutė ir Ieva Mačiulaitytė. 

Gegužės 16 d. 4b klasės mokiniai Urtė ir Titas skaitė pranešimą Raseinių rajono ir respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių konferencijoje „Sveikame kūne – sveika siela“. Konferenciją organizavo Šiluvos gimnazijos pradinių klasių mokytojos.

2019 metų pavasario sesijoje 57 mokiniai išbandė savo jėgas 1-9 mokomųjų dalykų konkursuose. Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir juos  paruošusiems mokytojams, bei džiaugiamės pasiektais rezultatais: 7 medaliais, 135 diplomais ir 48 padėkomis.